Na topie

Call of Duty: Advanced Warfare ma też tryb kooperacji - prezentuje go nowy zwiastun

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Opcja współpracy otrzymała nazwę Exo Survival i przeznaczona będzie dla 4 graczy.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

AA

Do premiery Call of Duty: Advanced Warfare jeszcze ponad miesiąc, a producent i wydawca bardzo starają się by gracze nawet na chwilę o tym nie zapomnieli. Po raz kolejny przypominają o grze nowym zwiastunem.

Do tej pory Sledgehammer Games chwaliło się głównie fragmentami kampanii oraz zapisami z rozgrywki prezentującymi tryb multiplayer. Call of Duty: Advanced Warfare da jednak szansę zabawy również w kooperacji i właśnie głównie dla sympatyków tego typu zabawy opublikowany został najnowszy materiał wideo.

Opcja współpracy otrzymała nazwę Exo Survival i przeznaczona będzie dla 4 graczy. Zadanie, jakie zostanie przed nimi postawione raczej nie wzbudzi u nikogo większej sensacji.

Trzeba będzie bowiem wspólnymi siłami stawiać opór kolejnym falom nacierających przeciwników wspieranych przez drony. Rzecz jasna nie będzie mogło zabraknąć tutaj egzoszkieletów, które odegrają istotną rolę w każdym z trybów nowej odsłony Call of Duty.


Przypominamy, iż Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, leviathyn

Odsłon: 5237 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. Chrupeczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-25 16:17

    I znowu gracz bedzie chodzil "korytarzami" z mozliwoscia pojscia w jedna z dwoch drog w krzakach hehe A jak bedzie chcial poczuc odrobine swobody i pojscia "swoja" droga, to napotka na niewidzialna sciana, po ktorej bedzie "płynął". Te wszystkie gry musza zmienic strategie produkcji na szczeblu projektowym

    Skomentuj

  2. headhunterzz
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-09-25 17:35

    Możecie mnie minusować albo coś.. ale w/g mnie najlepsza seria Call of Duty to Modern Warfare (CoD 4). Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich graczy CoD 4. ~marc1n.*

    Skomentuj

    1. Dudzio993
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2014-09-25 17:50

      Nie jesteś sam :)

      Skomentuj

    2. bilbo33
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2014-09-26 09:05

      Ja wciąż ubolewam nad faktem, że nikt nie chce wrócić do COD z czasów II wojny. Z dzisiejsza grafiką mogłoby to wyglądać całkiem fajnie. Można by było zrobić jakąś fajną kampanie, opartą na faktach i na realnie odtworzonych miastach i wsiach. Opowiedzieć prawdziwą historię, tak jak to miało miejsce w Brothers in Arms. Tam to się czuło klimat tych czasów (no może troszkę sztywno było ale zawsze realistyczny krajobraz):)
      Z tego co widzę COD idzie zupełnie w inną stronę. Za chwilę będziemy grali w kosmosie i latali z mieczami świetlnymi a i pewnie jakiś obcy się pojawi, a to już nie jest to stare dobre COD.

      Skomentuj

  3. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-25 17:39

    teraz beda wszyscy skakać na mapach, nie nawidze tego, ostatnia gre w którą grałem z serii był CoD: MW 2 za resztę dziękuje

    Skomentuj

  4. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-25 19:20

    Prawie jak mariow 3d

    Skomentuj

  5. wacl0mir
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-09-25 19:47

    Mówcie co chcecie, ale trzeba być ślepym lub strasznie zawistnym żeby mówić o tym, że nowy COD ma brzydką grafikę... jest bardzo ładna. Narzekaliście na to, że ciągle ten sam schemat, współczesna wojna, zmienili na futurystyczną to ból. Znacznie polepszyli grafikę to ból... zdecydujcie się czego chcecie. Jest to od MW2 Cod, którego kupię z przyjemnością, bo prezentuje coś nowego. :) rozumiem, że zawieli nas kilka razy ale nie zkreślajmy tego przed premierą i nie wymyślajmy czegoś co prawdą nie jest

    Skomentuj

    1. cichy81
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-09-25 22:02

      Grafika oczywiście jest ładna. Tylko ciągle ta zje...na animacja podczas biegania i machanie tą bronią psuje całość tej oprawy

      Skomentuj

  6. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2014-09-25 20:12

    a grałeś w pierwsze części COD?

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-09-27 20:25

      To jest własnie jedyna sprawa jaka mnie blokuje przed kupnem tego CoD'a. Wydaje mi się ze mix wszystkich FPS może wyjsc in ma dobre ale martwi mnie ze będzie jak zawsze z CoDem.... Kazdy będzie miał "wspomagacze" i pozamiatane...