Na topie

Call of Duty: Advanced Warfare lada chwila z pierwszym dodatkiem - jest zwiastun

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zainteresowani? Jeśli tak to sprawdźcie czego się spodziewać.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

AA

Lata mijają, seria Call of Duty jest już przez wielu krytykowana, a mimo tego jej popularność nie maleje. Jeśli najnowsza odsłona - Call of Duty: Advanced Warfare nieco Wam się jednak znudziła to być może zmieni się to wraz z premierą pierwszego dodatku.

Mowa rzecz jasna o rozszerzeniu Havoc, o którym wiemy już od dawna. Dopiero teraz poznaliśmy jednak jego dokładną zawartość, a także datę rynkowego debiutu. Zainteresowani? Jeśli tak to sprawdźcie czego się spodziewać.

Po pierwsze, pojawią się tutaj 4 nowe mapy do rozgrywek wieloosobowych - Core, Urban, Sideshow oraz Drift. Wedle obietnic będą one mocno zróżnicowane, dzięki temu zapewnią sporo zabawy. Poza tym udostępniona zostanie graczom nowa broń oraz chyba najciekawszy element zapowiadanego dodatku - tryb Exo Zombies,  o którym pisaliśmy już wcześniej.

Wszystko zaprezentowane zostało zresztą na przygotowanym przez producenta zwiastunie.


Premiera dodatku już 27 stycznia, ale data ta dotyczy jedynie wersji na konsole Xbox. Właściciele pozostałych platform (PC, PlayStation 3 oraz PlayStation 4) będą musieli poczekać dłużej.

Źródło: youtube, behindgames

Odsłon: 4793 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2015-01-16 10:11

    niech spadaja z tym dziadostwem, dlc juz dawno zrobione i maja tylko drenować kieszeń

    Skomentuj

  2. Blezur
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2015-01-16 11:50

    czemu wszyscy producenci się tak uwzięli na tego 27 stycznia? co jest w tym dniu takiego, że wszystkie premiery muszą padać akurat na niego?

    Skomentuj

  3. spooky14
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-01-16 13:40

    ktoś w ogóle gra w tego CoD'a?

    Skomentuj

  4. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-01-16 13:50

    Ja pograłem w to z 3h i zapomniałem. Ale nikt się nie zraża, jestem przekonany, że po tym czasie fabuła się tak zmienia, a tekstury nabierają takiej ostrości, że gra zamienia się w hit.

    Skomentuj

  5. Dziabunia
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-01-16 14:00

    Już wymyślają nie wiadomo co żeby przyciągnąć jak największą rzeszę chyba młodszych graczy. Każda kolejna odsłona call of duty jest coraz bardziej śmieszna i tandetna. Rozumiem, że zrobienie gry z czasów drugiej wojny światowej lub nawiązującej do jakiegokolwiek okresu historycznego z normalną fabułą jest nie realne. Tryb Exo -Zombies ? Już nawet zombie nie mogą być normalne :). Fajnie się grało w tryb zombie w Black Ops na Xboxie z kumplami na split screenie no i Black Ops miał jakąś fabułę z sensem ( ostanie call of duty w jakie grałem dłużej i mi się podobało ). Oczywiście każdy może mieć własne zdanie ale jestem tym rocznikiem który pamięta pierwsze call of duty i żałuję, że tamte czasy już minęły :(. No ale cóż jak wiadomo wszystko musi się kiedyś skończyć :/.

    Skomentuj

    1. shakal84
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-01-17 11:22

      Dokładnie zgadzam sie z Tobą w 100%... nowe CoD to ... pomyje :D

      Skomentuj

  6. guziel
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-01-16 15:40

    ta gra to badziewie straszne, już niejedna darmowa strzelanka jest lepsza od tego chłamu.

    Skomentuj

  7. shakal84
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-01-17 11:21

    Hahah doszedłem do tego klauna co wypuszcza z głowy jakieś bomby i sobie odpusciłem nosz ku....... buhaha co za żenada nie moge. Gdzie stare dobre CoD ? gdzie sie pytam ? dla kogo jest ta gra skierowana ? haha autorzy podniecają sie w wypowiedziach co najmniej jak bym im Pamela ...a zresztą szkoda słów :D pozdro ;)