Na topie

Call of Duty: Black Ops 3 oficjalnie - zwiastun i wymagania sprzętowe gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Fabuła gry zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami rozgrywać będzie się w przyszłości.

Call of Duty: Black Ops 3 gra

AA

Zgodnie z zapowiedziami, Activision oficjalnie zaprezentowało dziś grę Call of Duty: Black Ops 3 i jednocześnie ujawniło kilka pierwszych informacji z nią związanych.

Gra powstaje w studiu Treyarch, które pracuje nad nią już 3 lata. Fabuła gry, tak jak sugerowały nieoficjalne doniesienia, rozgrywać będzie się w przyszłości, określanej przez samych twórców mianem "mrocznej". Zobaczyć mamy tu wizję dalece rozwiniętej technologii, która przyczyniła się do powstania nowego rodzaju żołnierzy zacierających granice między ludźmi a robotami.

Bawić można będzie się w kampanii, trybie co-op dla maksymalnie 4 graczy, rozgrywkach wieloosobowych oraz w trybie Zombie. Warto w tym miejscu wspomnieć, że kampanię można będzie ukończyć także w kooperacji.

Call of Duty: Black Ops 3 zadebiutuje 6 listopada. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PC, gdzie oferować będzie wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Właściciele ostatniej z wymienionych platform sprawdzić mogą już minimalne wymagania sprzętowe gry:

  • system operacyjny: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
  • procesor: Intel Core i3-530 2,93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2,60 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 470 1GB / ATI Radeon HD 6970 1GB

Rzecz jasna prezentacja nie mogła obyć się bez materiału wideo. Poniżej prezentujemy zatem pierwszy zwiastun Call of Duty: Black Ops 3.


Źródło: youtube, vg247

Odsłon: 14056 Skomentuj newsa
Komentarze

44

Udostępnij
    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-04-26 20:11

      tylko bez egzo , normalna stara szkoła .

      Skomentuj

    1. Ladros
      Oceń komentarz:

      21    

      Opublikowano: 2015-04-26 23:09

      Kiedy wiesz, że gorzej już być nie może, wtedy zjawia się nowe Call of Duty.

      Skomentuj

      1. lazar47
        Oceń komentarz:

        14    

        Opublikowano: 2015-04-27 02:13

        Z tego co pamiętam, to jeszcze nie tak dawno pisano że COD ma wrócić do 2. Wojny Światowej.
        Nie wiem co za debile siedzą w tym Treyarch czy Activision. Czy tak trudno dostrzec, że od kilku lat nie wyszła żadna "większa" gra w tych realiach?
        A tych typu "future warfare" jest multum aż żygać się chce...

        Skomentuj

        1. severian
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-04-27 16:42

          Widać Activision woli słuchać swoich księgowcyh niż grupki malkontentów z for internetowych ...

          Skomentuj

        2. valdik35
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-28 18:54

          Zdecydowanie popieram kolego lazar47.Bez powrotu do II wojny lub chociaż Wietnamu Call of Duty jest niczym.

          Skomentuj

    2. gural23
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-27 15:02

      CoD skończył się na 4, BF na 3. Stoimy w miejscu. Ale co z tego jak ludzie to łykają...

      Skomentuj

  1. barwniak
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2015-04-26 20:06

    Minimum widzę 6GB, pewnie rekomendowane 8GB.

    Skomentuj

    1. Voyciechu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-26 20:46

      A karty jak zwykle z dupy, 470 konta 6970. Śmiech na sali.

      Skomentuj

      1. Eternal1
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-26 21:09

        Taka 25% procentowa różnica to i tak jeszcze mieści się w granicach jakiejś optymalizacji lub ich braku.
        Przy Advanced Warfare GTS 450 stał na przeciw 2X szybszego (!) HD5870.

        Skomentuj

  2. DaroBenchmarkPC
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-04-26 20:10

    Co z częścią WW2 i dlaczego COD powoli wygląda jak seria Mass effect?

    Skomentuj

    1. Voyciechu
      Oceń komentarz:

      20    

      Opublikowano: 2015-04-26 20:45

      Proszę Cię, nie obrażaj Mass Effecta.

      Skomentuj

      1. DaroBenchmarkPC
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2015-04-26 22:18

        Ale przecież to widać że plagiatują tak fajną serię więc???

        Skomentuj

        1. szczurek1995
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2015-04-26 22:27

          Prędzej plagiatują deus ex'a niż mass effect :P

          Skomentuj

          1. neo937
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2015-04-27 07:55

            A ja bym powiedział że im dalej brną w "przyszłość" tym bardziej gra wygląda jak Titanfall albo Unreal.

            Skomentuj

  3. kubas246
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2015-04-26 20:10

    Ściąganie pomysłów z Crysisa nie wystarczyło? Teraz trzeba jeszcze podpierdzielić z Titanfall i Deux Ex (ogarnijcie teaser)?
    Ta seria co roku osiąga nowe dno i mimo to banda lemingów leci po to do sklepu.

    Skomentuj

  4. KrejzisPL
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-04-26 20:17

    Niedługo COD AW lub COD BO zamieni się w starwarsy

    Skomentuj

    1. stupidisco111
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2015-04-26 20:31

      Spokojnie ,spokojnie. To i tak ślepy zaułek jest .
      Wbrew pozorom klimaty przyszłościowe są równie wyczerpywalne jak te historyczne.
      Z każdą nową odsłoną w klimatach futurystycznych jesteśmy coraz bliżej powrótu do korzeni. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z nasycenia rynku tymi klimatami , co mnie osobiscie bardzo cieszy. To jest chyba jedyna optymistyczna rzecz w tym wszystkim.
      Jak to mawiał Einstein:
      "Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie."

      Skomentuj

  5. Kojot321
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2015-04-26 20:30

    Za moich czasów strzelało się do niemców, nie robotów.

    Skomentuj

  6. lyman11
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2015-04-26 21:31

    Chciałbym od siebie dodać że Call of duty robią 3 studia...
    Treyarch które robi teraz Black Ops III
    I 2 pozostałe:
    Sledgehammer Games
    Infinity Ward
    Te 2 pozostałe nie siedzą bez czynnie i jedno z nich pracuję na World War II.
    Ale mniejsza z tym i tak będziecie ludzie sapać, jęczeć i narzekać jak zrobią CoD'a w czasach I czy II Wojny światowej bo będzie że to odgrzewany kotlet i to nie to samo Call of Duty co już było. A gówno prawda ! Call of Duty to świetna seria nie ważne w jakich czasach się rozgrywa. Po Tym co pokazali w Advanced Warfare myślę że nie powinni spieprzyć Black Ops III.
    Przestańce narzekać i cieszcie się grą.
    Podobny przykłąd AC unity. Fabuła, rozgrywka EPICKA !
    Spieprzyli optymalizacja i parę bugów(tak parę bugów które ja zauważyłem grając) Kto się na tym skupiał że grafika,fabuła itd.. świetna ? NIKT
    Lepiej napisać że to odgrzewany kotlet wystawić 1/10
    I nawet nigdy gry nie odpalić.
    Ci co piszą że CoD się skończył na Call of duty 2 niech lepiej przestanie pieprzyć i przejdzie resztę części call of duty. !

    Skomentuj

    1. kubas246
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-27 00:09

      Widać są osoby, które wieżą w to, że CoD to jeszcze dobra seria :D
      Marketing Activision robi swoje. Idź kup Black Ops 3 (połączenie Crysisa, Deus Ex i Titanfall, bo twórcy już sami nie mogą nic wymyślić), zapłać za to 200zł, potem kup DLC za 300zł i za rok to samo tylko w nowym opakowaniu.
      CoD jak i AC to marki dojechane przez wydawce, który chce zarobić jak najwięcej, jak najszybciej i to jeszcze najlepiej po linii jak najmniejszego oporu.
      Wydają kolejne części tak szybko, że są zmuszeni kopiować pomysły innych gier, bo nie wiedzą co zrobić (nie mają czasu nic wymyślić?)
      Co z tego, że Unity może i miało dobrą fabułę skoro optymalizacja leżała a bugi były wszędzie nawet po patchach? Oprócz tego usunięto część bardzo przydatnych "ciosów" z poprzednich części. Ogólnie to twórcy zrobili tak: "drodzy gracze oto świeże g*wno dla was, bierzcie i cieszcie się", a ty ich jeszcze bronisz, bo "fabula była dobra" (nie, wcale taka dobra nie była). Jak wywalone na gracza trzeba mieć, żeby wypuścić tak zbugowaną, niezoptymalizowaną i bez wielu giga patchy niegrywalną grę? Trzeba go mieć za kompletnego debila, idiotę co kupi wszystko bez względu na stan. Ty natomiast bronisz takie działania, takie zachowanie i takie traktowanie graczy. Brawo.

      Skomentuj

      1. lyman11
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-27 11:00

        Nie zgodzę się w żadnym wypadku z tobą.
        "Marketing" Ubisoftu polega na wydawaniu jednego assasssina w ciągu roku. Strasznie śpieszą się z wydawaniem gier i to jest powodem bugów. Przełożenie gry było by dla nich stratą finansową. Dlatego nie przekładają. A co do CoD'a to Activision wydaje DLC "fabularne" więc nie wiem co w tym złego.
        Pomyliło ci się z EA które wydaje gry i do którego za "broń" trzeba płacić 20zł. I myślę że twórcy zdają sobie wyśmienicie sprawę z tego że jak gre spieprzą to się nie sprzeda. Albo przełoży się na wynik finansowy przy następnym wydaniu gry.
        I dużo osób ma kompa z dobrą specyfikacją którzy nawet nie wiedzą co to jest Optymalizacja, przy kompie za kilka stówek to można narzekać że wszystko do dupy działa. Idź zainwestuj w komputer i zobaczysz że te gry są świetne (na lepszych PC).
        No Chyba że wolisz grać w CS od Valve i wydawać mase pieniędze na skiny. bo to przeciez nie dlc

        Skomentuj

        1. kubas246
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-27 11:19

          Nie przekładają, bo mają głęboko gdzieś gracza i wolą dać mu g*wno w papierku, bo przecież idiota i tak kupi (i tą, następną i jeszcze kolejną też), a jak wyjątkowo tępy to będzie jeszcze ich bronił. Jakoś inne firmy potrafią wydać grę rzadziej, przełożyć premierę i postarać się o to, aby w dniu premiery gra była grywalna. Niestety są też takie, które mają to gdzieś.
          Activision wydaje DLC, to czy fabularne czy nie to kwestia drugorzędna. Wycinają coś z gry, aby sprzedać jako DLC. Co za różnica? Masa DLC to masa DLC. Wydawanie tego samego to wydawanie tego samego.
          "Idź zainwestuj w komputer i zobaczysz że te gry są świetne" xD Chłopie, mam komputer z i5 i GTX770. Może to już nie obecnie najwyższa półka, ale ogarnia bezproblemowo. W tych grach optymalizacja leży. Zresztą nawet gdyby optymalizacja była dobra to nie zmieniłoby to gry słabej w dobrą. Te gry nie są świetne. Nowe CoDy i nowe AC to shity wypychane na rynek byle szybciej.
          Nie ma się co dziwić, że gry schodzą na psy, dostajemy coraz więcej zabugowanych i niezoptymalizowanych produkcji skoro są osoby wychwalające największe crapy czy w najlepszym wypadku słabe średniaki (które dodatkowo od strony technicznej leżą) jako świetne gry.

          "spieprzą to się nie sprzeda. Albo przełoży się na wynik finansowy przy następnym wydaniu gry." w którym miejscu :D ? Acti i Ubi wydają odgrzane kotlety i crapy, ale ich sprzedaż nadal idzie w górę. No i powiedz mi tutaj, że jednak wydawcy nie mają racji uważając gracza za idiotę, który kupi wszystko? Po tym co EA zrobiło z BF4 nie kupiłem już nic od nich (po ograniu bety BF4 anulowałem swój preorder BF), po tym jak CoD osiągnął dno (czyli mniej więcej po Modern Warfare 2/Black Ops) nie kupiłem już nic, po tym jak Ubi na siłę zaczął ciągnąć AC (AC3/Black Flag) nie kupiłem już nic (oj dobrze, że nie kupiłem Unity). Jednak wielu graczy nadal to kupuje i twórcy widzą, że mogą wydać coraz gorsze gry.

          Marketing i Ubi i Acti jest na tyle dobry, że potrafisz kupić tego shita, bronić twórców tego shita (zrobili crapa, nie przyłożyli się, mają graczy w d*pie i jeszcze cieszą się, że mimo odwalania byle czego ludzie nadal to kupują), kupić masę DLC i jeszcze się z tego cieszyć/wychwalać twórców i ich bronić, jakie to oni świetne gry nie robią.

          Skomentuj

          1. lyman11
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-27 15:18

            Przestudiuj sobie dokładnie co ty piszesz i co ja piszę :)
            Trochę hipokryzją zalatuje z twojej strony :)

            Skomentuj

          2. kubas246
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-27 15:37

            No raczej nie. Chyba, że nie wiesz co ty hipokryzja i z czymś się ci pomyliło.

            Skomentuj

  7. Anavrin990
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-04-26 21:57

    No dopy nie urywa kompletnie.

    Skomentuj

  8. Pivlo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-26 22:31

    Siemka,

    Może mi ktoś powiedzieć czy procesor q9550 jest lepszy od tego w wymaganiach do CoDa (i3)?

    Skomentuj

    1. wojto131b
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-27 06:50

      Yyyy, nie ?

      Skomentuj

      1. projectdarkstar
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-27 13:19

        Benchmarki nie do końca się z tobą zgadzają:
        http://www.anandtech.com/bench/product/50?vs=118

        Skomentuj

  9. TheDarkStarGTX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-26 22:42

    Narzekacie na CoDa i chcielibyście 2 wojny światowej, ale jak BFa prezentowano to jakoś nikt się nie przyczepiał. Przyznajcie, żeście ściągnęli od kogoś opinię. To już się robi nudne.

    Skomentuj

  10. Croshiify
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-26 23:19

    [*]

    Skomentuj

  11. kerry_sd
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-26 23:35

    Nie będzie żadnego World at War 2 bo pierwsze Black Ops było kontynuacją World at War!! (te same postaci i historie, patrz: Reznow i Petrenko!),

    PS trailer wygląda strasznie, animacje i efekty dalej na poziomie COD4... a mamy 2015 rok, no i do tego łuki... w 2070 którymś roku...

    Skomentuj

  12. Qantex
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-04-26 23:43

    Ale COD zeszło na psy, a kiedyś taka fajna gierka była :(

    Skomentuj

  13. solasoft
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-27 04:31

    intel q9550 bedzie szybszy od tego i3

    Skomentuj

  14. Jacob Bad
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-27 08:25

    Oni są żałośni... Kopiuj wklej Deus Ex. Powinni zostać pozwani bo to już się we łbie nie mieści. Wszystko zerżnęli z Deusa. Nawet modele tych cybernetycznych rąk czy sposób w jaki się rozkładają w karabin maszynowy. Kwestię trailera już pomijam bo nie przyjmuję do wiadomości, że ktoś był w ogóle w stanie coś takiego odwalić. To będzie żałosna kicha. Szitfest dla pustaków. A teraz lecieć do sklepu i kupować...

    Skomentuj

    1. ciomasta
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-27 08:59

      I`m CHAPPiE :)

      Skomentuj

  15. larson
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-27 10:11

    Żal :(

    Skomentuj

  16. projectdarkstar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-27 10:36

    Jak przystało na korpo - pomysłów brak. Weźmy DX, Crysisa i co tam jeszcze jest obecnie na topie, wrzućmy w mikser i zobaczmy co wyjdzie.

    Jedyna nadzieja w trybie zombies. Po świetnej mapie Origins mam nadzieję że będą kontynuować trend.

    Skomentuj

  17. Pejo_
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-27 10:47

    To juz nie Call of Duty a Matrix

    Skomentuj

  18. Snake73
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-27 16:08

    Co to za kawałek muzyczny słychać podczas trailera?

    Skomentuj

    1. gacek585
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-27 16:19

      to chyba ..... marsz pogrzebowy :)

      Skomentuj

      1. homar13
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-27 20:58

        https://www.youtube.com/watch?v=9Uj9sduV3k8

        Skomentuj

  19. Eclipse
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-28 01:10

    Kolejny gniot pełen przemocy i nic więcej, a potem się ludzie dziwią że jakiś gnojek zabił kogoś nożem na ulicy. Kiedy twórcy gier stworzą nową oryginalną grę bez takiej przemocy i dającą frajdę z gry ?, eh dawniej to były gry.

    Skomentuj

    1. Snake73
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-28 18:04

      Przecież jest symulator kamienia - exclusive PC game.

      Skomentuj

  20. cvbgvh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-28 15:14

    Crysis 3 + Deus Ex + CoD + BF 4 = CoD Black Ops III