Na topie

Call of Duty: Black Ops 4 - wideo i pierwsze wrażenia z beta testów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Pierwsze osoby sprawdziły Call of Duty: Black Ops 4. Beta testy odbyły się już na PlayStation 4, wkrótce wystartują także na Xbox One i PC.

 • Call of Duty: Black Ops 4 - wideo i pierwsze wrażenia z beta testów
A A

Mogłoby się wydawać, iż z każdym rokiem pojawia się coraz więcej narzekania na serię Call of Duty. Mimo tego kolejne odsłony cieszą się dużym zainteresowaniem i, co dla twórców oraz wydawcy najważniejsze, generują wysoką sprzedaż. Jak będzie w tym roku, w przypadku Call of Duty: Black Ops 4?

Trudno oprzeć się wrażeniu, że identycznie. Oczywiście na wyniki sprzedaży będziemy musieli poczekać, ale pierwsze mało przychylne grze głosy mamy już teraz. Rozpoczęły się bowiem beta testy, a biorący w nich udział nie mają zakazu dzielenia się swoimi wrażeniami czy zarejestrowanymi materiałami.

Fragmentów rozgrywki można znaleźć w sieci naprawdę sporo. Opublikowały je między innymi redakcje DualShockers oraz IGN. W obydwu przypadkach mowa o rozgrywce na PlayStation 4. Beta testy na Xbox One i PC dopiero przed nami.

Materiały wideo zostawiamy poniżej. Jeśli natomiast wolicie coś do poczytania to zachęcamy do zapoznania się z naszymi pierwszymi wrażeniami z beta testów. Wstępna ocena jest niestety dość przeciętna.


 


Źródło: DualShockers, IGN

Odsłon: 3336 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. 4mp3hR
  Oceń komentarz:

  6    

  Opublikowano: 2018-08-06 14:59

  Tragedia przecież to wygląda jak przeciętne F2P - biednie pod każdym względem. Archaiczna mechanika i grafika, animacje ...
  Brak słów po przeczytaniu newsa:

  "– Sądzę, że dostarczymy doznania i odczucia w obcowaniu z bronią jakich jeszcze nie było w grach Call of Duty, które wyszły spod skrzydeł Treyarch – podkreśla Flame podczas rozmowy z serwisem VG247.

  Pierwszą nową mechaniką i swoistym ułatwieniem będzie taki sam odrzut dla każdego typu karabinów i pistoletów w Call of Duty: Black Ops 4. Dzięki temu unikniemy sytuacji, kiedy to po zmianie karabinu na inny, musielibyśmy przyzwyczajać się do działania broni na nowo."

  WTF?? Wykastrują i tak już bardzo mega uproszczoną rozgrywkę. "Mamy jakiego stażystę do popracowania nad recoilem? nie, no to go nie będzie, skopiujemy jeden do wszystkich broni. Robimy w tym roku singla? nie, szkoda czasu i tak gimby kupią za 200 stówy.
  Dodając fakt że nie będzie singla to po prostu dostajemy pół produkt który co najwyżej powinien trafić do promocyjnych paczek chipsów...

  Skomentuj

 2. BILInek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-07 10:44

  Jednak cod to grywalnosc i jak kilka blyo tragicznych to w ww2 gralo sie juz przjemnie :) ale to nowe cacko cou ocenie 10 sierpnia ale wyglada strasznie slabo :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!