Gry

24 minuty z Call of Duty: Modern Warfare w 4K

opublikowano przez w dniu 2019-08-13

Pięciu mapom i pięciu trybom możemy przyjrzeć się na najnowszym materiale wideo z Call of Duty: Modern Warfare, jaki pojawił się na oficjalnym kanale studia Inifnity Ward.

Pomimo niezbyt oryginalnego tytułu, tegoroczna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek zapowiada się jak prawdziwy powiew świeżości. Gra Call of Duty: Modern Warfare, której premiera zbliża się wielkimi krokami, na kolejnych materiałach prezentuje się bardzo dobrze i nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku tego najnowszego filmu.

Wideo, o którym mowa, trwa 24 minuty i pozwala przyjrzeć się rozgrywce wieloosobowej w rozdzielczości 4K. Akcja toczy się na pięciu różnych mapach: Grazna Raid, Hackney Yard, Gun Runner, Aniyah Palace i Azhir Cave (w wersji dziennej i nocnej), a prezentowane tryby zabawy to: Headquarters, Cyber Attack, Domination, 5 Flag Domination oraz klasyczny Team Deathmatch. 

Call of Duty: Modern Warfare - gameplay 4K z trybu multiplayer:

To kolejna prezentacja gry Call of Duty: Modern Warfare w wariancie multiplayer. Na materiały z kampanii fabularnej tymczasem wciąż czekamy – ekipa Infinity Ward obiecuje jednak, że już wkrótce będziemy mogli przyjrzeć się także tej formie rozgrywki. Najwyższy czas, bo premiera coraz bliżej: ma ona odbyć się 25 października – równocześnie na PlayStation 4, Xbox One i PC. 

Źródło: Infinity Ward, GamingBolt

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  I to autocelowanie w jaja na konsoli.
  Zaloguj się
 • avatar
  jesli to wszystkie mapy a premiere to jest dno...
 • avatar
  A już nie było czegoś takiego jak Modern Warfare i nawet remaster jego? To kolejny remaster czy jak?
  Zaloguj się
 • avatar
  Nie no, granie bez trybu hardcore gdzie jeden-dwa strzały = zgon to tragedia. Debilna bieganina i skakanina, pakowanie w siebie nawzajem połowy magazynka z wrogiem - śmiech na sali, nawet z ładniejszym silnikiem i balistyką pocisków wciąż wygląda to jak Unreal. Mam nadzieję, że oczywiście ustawienia pozwolą to zmienić.
  Zaloguj się
 • avatar
  Gdzie jakiekolwiek pojazdy ???
  21 wiek i zero pojazdów a już stare CoD UO miało pojazdy !!!
  Dlaczego co drugi przeciwnik stoi ? To tak dla filmiku ?
  Dla kogoś kto gra w CoD po multi ten filmik nie wnosi niczego nowego...a szkoda.