Na topie

Call of Duty: WWII - poznaj swój skład

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W sieci pojawiły się cztery krótkie filmy przedstawiające czterech najważniejszych bohaterów kampanii fabularnej w grze Call of Duty: WWII.

 • Call of Duty: WWII - poznaj swój skład
A A

Call of Duty: WWII jest już na ostatniej prostej, a to (naturalnie) musi oznaczać wysyp materiałów. Dopiero co pokazano nam zwiastun fabularny gry, a już teraz możemy poznać tych, którzy będą odgrywać kluczowe role w przedstawianej opowieści.

Nowa odsłona serii Call of Duty ma być swego rodzaju powrotem do przeszłości. Krótko mówiąc: strzelanka zaserwować ma interesującą historię w realiach II wojny światowej. Może nawet ciekawszą, bo bardziej rozbudowaną i bardziej emocjonalną .

Głównym bohaterem gry studia Sledgehammer Games jest młody i niedoświadczony w boju żołnierz Ronald „Red” Daniels z I Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych. Protagonista może intrygować i to właśnie jemu poświęcony jest pierwszy film opublikowany przez Activision:

Kolejny materiał przybliża postać szeregowego Roberta Zussmana. To najlepszy przyjaciel Reda – człowiek, na którym główny bohater zawsze może polegać:

Następny w kolejce jest sierżant Williams Pierson – służbista, który wszystko robi zgodnie z regulaminem i nie ważne jak bardzo byłoby to czasem irytujące, lepiej mieć w nim przyjaciela niż wroga:

Dowódcą drużyny jest natomiast Joseph Turner, który pomimo tego, że podczas wieloletniej obecności w wojsku dużo widział, pozostaje po prostu człowiekiem:

Gra Call of Duty: WWII zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Premiera została zaplanowana na 3 listopada.

Źródło: Call of Duty

Odsłon: 3973 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. belineaenter
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2017-09-20 14:23

  I tak najważniejszy będzie dodatek zombie :P Hehe

  Skomentuj

 2. kosq83
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-09-20 16:23

  Może się skuszę, ostatni jaki grałem to black ops (z 20 godzin i poszedł w niepamięć). Może ta część będzie warta przejścia single player.

  Skomentuj

 3. raczek70
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-09-20 18:44

  Unifikacja platform miała obniżyć koszty produkcji gier a w konsekwencji ceny dla graczy - buha, ha, ha...
  Dobrze, że od jakiegoś czasu odpuściłem sobie granie ;).

  Skomentuj

 4. wiktorn86
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-09-20 23:52

  240 złotych za jankeską propagandę. Dziękuję, jak będę chciał kupię bilet na "Smoleńsk". Przynajmniej to nasi idioci zarobią.

  Wiadomo kto zdobył Berlin. Co się tyczy Amerykanów to zginęło ich mniej więcej tyle co naszych. Ale to nie nas przedstawią. Wręcz przeciwnie, my tylko zapłacimy za cudzych, moralnie nieskazitelnych jak Maryja zawsze dziewica po lewatywie bohaterach.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!