Na topie

Call of Duty: WWII z nową mapą - Shipment 1944

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nową dla Call of Duty: WWII, ponieważ niektórzy gracze będą kojarzyć ją z Call of Duty 4: Modern Warfare. Twórcy udostępnili arenę za darmo.

  • Call of Duty: WWII z nową mapą - Shipment 1944
A A

Wprawdzie zapowiedziano oficjalnie Call of Duty: Black Ops 4, ale jeszcze przez pewien czas fani serii bawić będą się przy Call of Duty: WWII. Tym bardziej, że twórcy nadal ten tytuł rozwijają.

I chodzi nie tylko o poprawki, ale przede wszystkim o dodatkowe elementy urozmaicające zabawę. Tym razem udostępniono nową mapę - Shipment 1944. Nową dla Call of Duty: WWII, ponieważ niektórzy gracze będą kojarzyć ją z Call of Duty 4: Modern Warfare.

Oczywiście arena doczekała się odświeżenia. W pierwszej kolejności trafiła do posiadaczy Przepustki Sezonowej, ale ostatecznie udostępniona została wszystkim graczom, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Co ważne, za darmo.


Warto przypomnieć, że w Call of Duty: WWII cały czas trwa specjalne wydarzenie „Shamrock & Awe”. Dzięki niemu skorzystać można z nowych broni, a także wzbogacić swój ekwipunek o ciekawe gadżety.

Źródło: Call of Duty PL

Odsłon: 2278 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gry w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!