Na topie

Pakiet SDK dla programistów i firm, które korzystają z Canon Powershot G7X Mark II

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Foto Technologie i Firma Aparaty kompaktowe Tematyka: Canon Powershot Producenci: Canon

Zestaw Software Development Kit dla programistów, którzy tworzą oprogramowanie dla firm, korzystające z funkcji kompaktu Canon.

  • Pakiet SDK dla programistów i firm, które korzystają z Canon Powershot G7X Mark II
A A

Rosnące zaawansowanie aparatów kompaktowych sprawiło (pomimo regresu w sprzedaży tych urządzeń), że zyskały one uwagę firm, w których zdjęcia odgrywają ważną rolę, a zarazem wystarczającym jest potencjał jaki oferują takie aparaty jak Canon Powershot G7X Mark II.

Z myślą o społeczności twórców oprogramowania dla tych urządzeń, które może być potem wykorzystane na stanowiskach do wykonywania zdjęć identyfikacyjnych, podczas skanowania 3D czy przy badaniach medycznych, Canon przygotował specjalny pakiet SDK (Software Development Kit).

Jest on kompatybilny z systemami Windows oraz MacOS X. Pozwala tworzonemu oprogramowaniu korzystać z takich funkcji jak zoom i ekspozycja. To oprogramowanie może być wykorzystane potem w różnych biznesowych projektach. Pakiet nie przewiduje w tej wersji wsparcia technicznego i gwarancji.

Szczegóły dotyczące programu Canon, który wspiera wykorzystanie funkcji Canon Powershot G7X, ale też innych aparatów tej marki (w tym lustrzanek) znajdują się na stronie Canon Digital Imaging Developer.

Źródło: Canon

Odsłon: 2329 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!