Na topie

CD Projekt RED zapowiada pierwszy dodatek do gry Gwint

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Krwawa Klątwa, bo właśnie tak nazywa się szykowany dodatek, przyniesie łącznie ponad 100 nowych kart do gry, w tym neutralnych oraz unikatowych dla każdej z frakcji.

  • CD Projekt RED zapowiada pierwszy dodatek do gry Gwint
A A

Wprawdzie Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana nie zyskał takiej popularności jak główna seria Wiedźmin, ale i tak nie można odmówić grze wiernego grona sympatyków. Najlepszym tego dowodem ciągłe prace twórców nad poprawkami i dodatkową zawartością. Wkrótce zadebiutuje pierwszy dodatek - Krwawa Klątwa.

„Dettlaff van der Eretein, znany z Wiedźmina 3 potężny wampir, wzywa swych pobratymców. Spragnione świeżej krwi potwory budzą się do życia, pogrążając wiedźmiński świat w chaosie, z którym zmierzyć się będą musieli nowi śmiałkowie i bohaterowie.”

Pierwszy dodatek do gry GWINT

Jak zapowiadają twórcy, Krwawa Klątwa przyniesie łącznie ponad 100 nowych kart do gry, w tym neutralnych oraz unikatowych dla każdej z frakcji. Dodatek wprowadzi też nowe mechaniki rozgrywki. W wywalczeniu zwycięstwa pomogą graczom m.in. możliwość zatrucia oraz zranienia jednostek przeciwnika, defensywne zdolności Tarcza i Witalność oraz umiejętności Cios śmiertelny i Szał.

Dodatek Krwawa Klątwa zostanie oddany w ręce graczy już 28 marca, jednocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Źródło: cdprojekt

Odsłon: 4215 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!