Na topie

Znamy pierwsze gry, w które zagramy podczas WGW 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Warsaw Games Week 2017 Producenci: 2K Games Cenega SEGA

Firma Cenega potwierdziła swoją obecność na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 i zdradziła 3 pierwsze tytuły, które ze sobą przywiezie.

 • Znamy pierwsze gry, w które zagramy podczas WGW 2017
A A

Już tylko niespełna miesiąc dzieli nas od T-Mobile Warsaw Games Week 2017 – jednej z najgorętszych imprez dla miłośników elektronicznej rozrywki w naszym kraju. Znamy pierwsze konkretne atrakcje – prosto od firmy Cenega.

Dystrybutor pokaże na tegorocznym WGW między innymi nowości firm SEGA oraz 2K Games. Jednym z najważniejszych tytułów będzie NBA 2K18, a więc najnowsza część koszykarskiej serii, która zbiera bardzo pozytywne oceny. Dodatkową atrakcją mają być codzienne występy zespołu Cheerleaders Gdynia.

Kolejnym głośnym tytułem będzie Total War: Warhammer II, czyli druga część strategicznej trylogii od Creative Assembly. W strefie firmy Cenega pojawi się też możliwość zagrania w Sonic Forces – zupełnie nową część przygód niebieskiego jeżyka – na prawie miesiąc przed oficjalną premierą.

Cenega zapowiada też liczne atrakcje dodatkowe, w tym konkursy. Warto w tym miejscu dodać, że partnerami strefy są ASUS, LG, Logitech, Modecom, NTT System, PlayStation oraz Razer. Sprzętu i gier do sprawdzenia będzie więc pewnie dużo więcej.

Wydarzenie T-Mobile Warsaw Games Week 2017 odbędzie się w dniach 13-15 października w hali EXPO XXI.

Źródło: Cenega

Odsłon: 2874 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. drcocaina
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-21 21:33

  T-Mobile - najlepsza antyreklama imprezy.

  Skomentuj

  1. PITUCH1
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-09-22 02:09

   Wolisz PLAY - no connection , no network , Yes big bills :)

   Skomentuj

    1. PITUCH1
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2017-09-27 00:10

     no ja place 20, nadajników mam ponad 100 dookoła, lte jaki lte ??? z 10 zjadę windą i na zewnątrz już ledwo 3G łapie (a wejdz do budynku), po za tym dużo jeżdżę, na co Ci roaming jak nigdzie nie ma zasięgu, jak na sztywno nie ustawię sieci to 40 razy poskacze zanim coś wyłapie, a kilent się wq.... bo nr niedostępny. pośmigaj A4 jakie pokrycie ma play :P 15%, moze 10 ? pośmigaj po UE/EU to wy..... telefon przez okno !

     Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!