Na topie

Chcielibyście zajrzeć do wnętrza LG V30?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: LG

Podobnie jak większość innych flagowych modeli, LG V30 to konstrukcja szczelnie zamknięta. Mimo tego do wnętrza można dostać się dość szybko.

 • Chcielibyście zajrzeć do wnętrza LG V30?
A A

Premiera LG V30 zrobiła na wielu osobach bardzo dobre wrażenie, głównie z racji faktu, że smartfon prezentuje się bardzo atrakcyjnie - zarówno w kwestii stylistyki, jak i specyfikacji. Niestety nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży, a zatem na bliższe recenzje wciąż czekamy. Nie znaczy to jednak, że nie pojawiają się żadne ciekawe materiały.

Jeden z takowych opublikowany został na dobrze znanym wielu kanale JerryRigEverything. Mamy tutaj małą próbkę możliwości kamery zastosowanej w smartfonie, ale kulminacyjnym punktem materiału jest zapis z procesu rozbierania urządzenia.

Podobnie jak większość innych flagowych modeli, LG V30 to konstrukcja szczelnie zamknięta. Mamy tutaj jednak do czynienia z pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ dostanie się do poszczególnych komponentów LG V30 nie jest trudne (dla wprawionych w tym osób).

Spójrzcie zresztą sami. Materiał pozwala dość dokładnie przyjrzeć się temu, jak LG V30 wygląda od środka.

Źródło: JerryRigEverything

Odsłon: 7542 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. adivxv5
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-09-20 11:56

  Złożył tak aby LG się nie zorientował , całą, naprawdę świetną optykę rozwalił i wywalił :)

  Skomentuj Historia edycji

 2. kokosnh
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-09-20 12:41

  Czy tylko ja jestem fanem prostych wyświetlaczy, na które łatwo jest nałożyć szkło ochronne ?

  Ogólnie telefon wygląda świetnie, jeszcze żeby tylko zrezygnowali z ładowania bezprzewodowego na rzecz aluminiowej obudowy...
  Te ciepłowody też fajne.

  Skomentuj

 3. topiq
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-09-20 12:51

  Przynajmniej nie nawalone w środku kleju i przy odrobinie wprawy, sprawności manualnej można wymienić samemu baterię czy inny podzespół. Traktowanie aparatu nożykiem przewinąłem, za drastyczny obraz jak dla mnie ;)

  Skomentuj

 4. R2rr0
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-09-20 14:53

  Bardzo jestem ciekaw polskiej ceny.

  Skomentuj

 5. owatanka
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-09-20 22:59

  Bardzo podoba mi sie jak LG sklada swoje smartfony szybka latwa wymiana podzsepolow na nowe podczas naprawy niezle no i fajny ten aparat.

  Skomentuj

 6. eltra
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-09-21 20:19

  s8 s7 i v30 ta sama technologia wykonania obudowy :P skoro niemal każdy producent robi to samo to czemu nadal to drogie ? W zasadzie można śmiało stwierdzić ze na spokojnie 70 % części pasuje i można to produkować na tej samej linii bo tylko małe niuanse je odróżniają :D bezsens coraz mniej oryginalności ma każdy producent te same proce takie same ilości ramu te same grafiki a juz nawet te same obudowy xD zero starania sie o cokolwiek xD jedyne zmiany mające sens chyba zachodzą tylko w oprogramowaniu choć tez nie do końca i w aparatach xD reszta jedzie na tym samym :) aż się wieżyc nie chce ze tak leja na klienta :) no i tu plus dla srajfona bo jak by nie patrzeć jest nieco inny xD

  Skomentuj Historia edycji

  1. baca130
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-09-22 14:08

   Wszystkie części pochodzą od firm trzecich, więc jest podobne. Producenci jedynie projektują i nawet jak mają jakieś własne podzespoły to sprzedają innym firmą jak sony aparaty, samsung wyświetlacze, pamięci itd. Nawet firma składająca może być ta sama np foxconn.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!