Gry

Chernobylite przypomina o sobie na Gamescom 2019

opublikowano przez w dniu 2019-08-22

Na Gamescom 2019 nie brakuje także polskich akcentów. O jeden z nich postarała się ekipa The Farm 51 pracując obecnie między innymi nad Chernobylite.

Zapowiedź gry, z którą mieliśmy do czynienia na początku tego roku, wywołała sporo komentarzy. Szybko pojawiły się też nawiązania do serii S.T.A.L.K.E.R., z którymi mamy zresztą do czynienia cały czas. Patrząc na kolejny materiał wideo trudno się temu dziwić.

Twórcy przedstawili kilka ujęć z rozgrywki, które bardzo dobrze przybliżają ponury klimat i niebezpieczny świat, z jakim będziemy mieli tutaj do czynienia. Przypomnijmy, że akcja gry ma rozgrywać się w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Główny bohater uda się tam w celu wyjaśnienia zaginięcia ukochanej partnerki. Szybko okaże się, że skażony teren to tylko jedno i wcale nie największe zagrożenie.

Poza fabułą mocną stroną gry ma być oprawa wizualna. Twórcy korzystają tutaj z technologii skanowania Reality 51, więcej na temat technicznych aspektów prac pisaliśmy w odzielnej publikacji.

Chernobylite nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. W pierwszej kolejności gra trafi na PC, później także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Chernobylite

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!