Na topie

Chętnych na zakup Red Dead Redemption 2 nadal przybywa

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

W sklepach znalazły się już 23 mln egzemplarzy Red Dead Redemption 2. Tak dobrego wyniku nie spodziewano się nawet w Take-Two.

  • Chętnych na zakup Red Dead Redemption 2 nadal przybywa
A A

Niewielu było wątpiących w to, że Red Dead Redemption 2 okaże się świetną grą. Słusznie, ponieważ faktycznie mamy tu do czynienia z jednym z największych hitów ostatnich miesięcy. Wyniki sprzedaży tylko to potwierdzają.

Już chwilę po premierze Red Dead Redemption 2 można było mówić rewelacyjnym starcie sprzedaży i wygenerowaniu ogromnych przychodów podczas pierwszego weekendu obecności na rynku. W listopadzie doszły do tego informacje, iż do sklepów wysłano 17 mln egzemplarzy gry. Można mieć już pewność, że taka, a nawet większa liczba egzemplarzy trafiła w ręce graczy.

Firma Take-Two poinformowała bowiem, że w sklepach znalazły się już 23 mln egzemplarzy Red Dead Redemption 2, a nie zamawiałyby one kolejnych gdyby posiadały w magazynach odpowiednie zapasy. Przedstawiciele Take-Two nie ukrywają, że zainteresowanie Red Dead Redemption 2 jest większe niż oczekiwano.

Jeśli chodzi natomiast o wyniki finansowe firmy Take-Two, w ostatnim kwartale 2018 roku wygenerowała ona 1.249 mld dolarów przychodu. W porównaniu do analogicznego okresu wcześniejszego roku to ogromny wzrost. Na koniec 2017 roku była bowiem mowa o przychodach w wysokości o 480.8 mln dolarów.


Źródło: Rockstar Games, take2games

Odsłon: 8977 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. solasoft
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2019-02-07 22:35

    Tylko niech teraz zrobia na PC to maja moja kase.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-02-07 23:01

      Jak już coś to niech zrobią dobrą wersję RDR2 na PC bo słabych portów typu FFXV to ja nie chcę :D

      Skomentuj

    2. deseczka
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-08 07:11

      moją też

      Skomentuj

    3. Ghola
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-08 12:17

      Moją także :)

      Skomentuj

    4. Smuga
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-08 12:59

      Mi się czekać nie chciało. Kupiłem PS4 Pro specjalnie pod RDR2 i nie żałuję, na odpowiednim telewizorze gra się genialnie. Szczerze mówiąc nawet nie chcę w to grać na moim PC, bo choć oferował by lepsze efekty to jakoś tak siedzenie z padziorem w grabiach przed wielkim ekranem relaksuje znacznie bardziej niż spinanie dupska przez monitorem - tam wolę grać w inne tytuły.

      Skomentuj

      1. franiux
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-08 17:23

        Na XBX lepsza grafika i rozdzielczość i fps. Chyba że masz tv 1080p to różnicy nie ma.

        Skomentuj

      2. Kropeczka
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-09 07:49

        W tajemnicy, żeby nikt nie przeczytał. Pod PC możesz też podłączyć mega wielki telewizor, ba nawet projektor i pada.

        I jeszcze w tajemnicy nawet jak chcesz zagrać w coś do czego jest dedykowana klawiatura - są bezprzewodowe - tylko ciiiii...

        Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-02-11 10:17

          Ciężarówką też możesz jeździć po zakupy. Ale co z tego? Osobówki już nie kupisz bo na tamtą załadujesz więcej? Pecet stoi u mnie w innym pokoju na stanowisku z którego nie mam najmniejszej ochoty go przenosić na chwilę, a kabli prowadzić nie będę bo mi się nie chce. SteamLink i inne pokrewne rozwiązania używam z ciekawości i sporadycznie bo do niczego więcej się to nie nadaje. Po za tym - pojawiło się sporo exclusive'ów na PS4 które mnie interesują, a na XBO nie - więc jest dla mnie bezużyteczny (taka Fortza Horizon4 jest też na PC). A ten debilny argument "podepnij se PC do telewizora" jest równie stary co głupi (i sam go kiedyś używałem, ale wtedy jeszcze byłem żałosnym cebulakiem którego nie stać na nic po za miernym PC) i wciąż używają go przygłupi pececiarze czy konsolowcy którzy nie widzą świata po za swoją platformą i nie mogą zrozumieć, że jest coś więcej na świecie.

          Skomentuj

    5. patol1984
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-09 15:58

      Też czekam na wersje PC

      Skomentuj

  2. ncc1701
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2019-02-08 08:54

    W obecnych czasach, kiedy wiekszosc robi gry online a odpuszcza sobie tryb pojedynczego gracza, to trudno sie dziwic, ze jedna z niewielu gier single, w dodatku technicznie bardzo dobrze zrobiona bedzie sie swietnie sprzedawac...

    Skomentuj

    1. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-02-08 12:07

      Bardzo dobrze zrobiona technicznie, to mało powiedziane. To jest najbardziej zaawansowany wizualnie tytuł na rynku.

      Skomentuj

      1. misq82
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-02-08 12:19

        A do tego RDR2 jest grą bardzo długą, ma świetną fizykę, muzykę, wspaniale nakreślonych bohaterów, piękny i zróżnicowany świat. Zasłużyli na kasę którą zgarniają.

        Skomentuj

      2. Ghola
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-08 12:20

        Szkoda że nie wysilili się na tekstury wysokiej rozdziałki drzew przy tym całym zaawansowaniu wizualnym. Oglądałem jeden gameplay, zbliżenie na drzewo.... yghh.... jakbym oglądał Fallouta 4 w dniu premiery ;)

        Z większej odległości było ok, tylko kamera nie zawsze jest litościwa i czasem zbliżenie jest, a wtedy jest JUCK!

        Skomentuj

        1. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2019-02-08 12:45

          Chyba pomyliły Ci sie gry

          Skomentuj

      3. SzpiegShoguna
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-08 22:12

        Niestety Lara-Croft ale najbardziej zaawansowanym wizualnie tytułem na rynku jest Star Citizen i jak na razie nie ma lepszego a gra nawet nie jest skończona jak już za 20 lat skończą to ci gały z orbit wyskoczą.

        Skomentuj

        1. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-02-09 07:58

          Ha ha ha :D Nie ma takiej gry :) Nie widziałam w żadnym sklepie. A to co pokazują na gameplayach to jakiś lol.

          Skomentuj

  3. ddiabelekk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-08 13:02

    Jeśli jesteście przyzwyczajeni do grania na PC to przypadkiem nie popełniajcie błędu i nie kupujcie tej gry na PS4 tylko spokojnie poczekajcie do wyjścia na PC.

    Ja jako nowicjusz na PS4 pomimo, że przegrałem inne tytuły na PS4 jak god of war i spider man na najwyższym poziomie trudności nie byłem w stanie grać w red dead redemption na padzie. Tam po prostu gra jest oparta na tym, abyś dużo celował, za dużo. Jest to nieprzyjemne i zabiera bardzo dużo funu z gry.

    Skomentuj

    1. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-02-08 13:32

      Cały świat gra w RDR na padzie a jeden Jasio z polski ma problem :D Śmiech. O myszce i klawierze do konsoli pewnie też nie słyszałes.

      Skomentuj

    2. franiux
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2019-02-08 17:26

      Ma rację, do TEJ gry nie kupujcie ps4pro , tylko XBX bo wyraźnie lepiej wygląda na XBX niż na ps4pro. Ale jak macie tv full hd to wszystko jedno co kupicie.

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-11 10:19

        Co z tego? Jeśli ktoś chce grać TYLKO W JEDNĄ grę to XBO. Tylko, że na XBO nic ciekawego nie ma, a na PS4 - już tak. Jeśli ktoś ma potężnego peceta jak ja to XBO jest mu zbędny, a PS4 przydaje się jak najbardziej.

        Skomentuj

    3. raffal81
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-08 18:40

      Nie rozumiem, przecież tam się łatwo celuje, aaa wszystko wyjaśnia fakt że jesteś nowy w świecie padów, a to wtedy może będziesz musiał się trochę nauczyć :D

      Skomentuj

    4. Michał 06
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-09 00:13

      Co jak gra sama się nie gra to be ?

      Skomentuj

  4. Juan Sanchez Villa-Lobos Ramir
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-08 19:02

    Gra rewelacyjna niemal czułem zapach końskiego łajna,smrodu miast i spoconych npc którzy nie zmieniają bielizny i ubrań.
    Rewelacja!

    Skomentuj

    1. Kropeczka
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-09 07:52

      Gapo !!!!

      Zabierz swoje skarpetki z pod fotela... Od razu będzie lepiej

      ;P

      (bez urazy)