Na topie

Ciemny motyw w Messengerze i na Facebooku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Aplikacje mobilne

Kategoria: Mobile Aplikacje mobilne Tematyka: Facebook Komunikatory

U niektórych może wywołać to uśmiech, ale mówimy o opcji, której wyczekiwało wielu użytkowników komunikatora. Ciemny motyw w Messengerze można włączyć w prosty sposób.

  • Ciemny motyw w Messengerze i na Facebooku
A A

Wprawdzie największy boom na portal Facebook i towarzyszący mu komunikator Messenger już minął, ale twórcom udało się zdobyć tak ogromną bazę użytkowników, że wciąż jest dla kogo pracować. Jeden z efektów tych prac to ciemny motyw w Messengerze.

I chociaż u niektórych może wywołać to uśmiech, mówimy o opcji, której wyczekiwało wielu użytkowników komunikatora. Testy trwały od dawna, ale dopiero od kilku dni odblokowano możliwość aktywacji Dark Mode. Także na terenie naszego kraju.

Ciemny motyw w Messengerze/Facebooku - jak włączyć

Zmiana wyglądu komunikatora jest bardzo prosta. Aby włączyć ciemny motyw w Messengerze wystarczy wysłać emoji księżyca (żółtego). Adresat nie ma tutaj znaczenia. Po wysłaniu wspomnianego znaku i kliknięciu go pojawi się krótka animacja oraz informacja o nowej opcji. Wtedy można udać się do ustawień i znaleźć tam suwak aktywacji Dark Mode.

Ciemny motyw w Messengerze

Powyższa instrukcja jest identyczna dla użytkowników Google Android oraz Apple iOS. Ciemny motyw w Messengerze działa na obydwu tych systemach. Ważne jest, aby posiadać komunikator w najnowszej wersji.

Twórcy zdecydowali się na opisywane rozwiązanie zapewne z powodu wciąż trwających prac. Drobne utrudnienie powinno spowodować, iż na Dark Mode rzuci się nieco mniej osób.

Źródło: xda-developers, 9to5mac (foto)

Odsłon: 11169 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Aplikacje mobilne w marketplace

  1. HardCorak
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2019-03-04 21:53

    Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Ot zmienili kolor na czarny kilka minut roboty a newsy o tym jakby co najmniej nową aplikację wydali. Czyli co teraz będzie facebook biały a messenger czarny?

    Skomentuj

    1. Geriavit
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2019-03-04 23:14

      Messenger nie będzie czarny tylko afroamerykański :D

      Skomentuj

    2. Geriavit
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-04 23:14

      .

      Skomentuj Historia edycji

    3. Geriavit
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-04 23:14

      .

      Skomentuj Historia edycji

    4. Geriavit
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-04 23:14

      .

      Skomentuj Historia edycji

    5. lantar8
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 14:14

      Nie rozumiem z czym masz problem. Dla mnie news bardzo użyteczny

      Skomentuj

  2. Halavin
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2019-03-05 00:13

    Ja tam się cieszę z tej funkcji. Od dawna na nią czekałem.
    (Teraz niech tylko YT wprowadzi funkcję słuchania muzyki przy wyłączonym ekranie i nic mi więcej od szczęścia nie potrzeba :P)

    Skomentuj

    1. drfrank3nstein
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2019-03-05 08:05

      Dlaczego większości ludzi wydaje się, że muzyka powinna być za darmo? I nie piszę tego jako jakiś bogaty dzieciak, tylko znajomy artysty.

      Skomentuj

    2. Smuga
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-03-05 09:14

      Do tego jest YouTube Premium (dawniej Red). Ale wiem, wy wszystko byście chcieli za darmo, walić twórców i niech pracują jako wolontariusze.

      Skomentuj

    3. HardCorak
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-03-05 11:15

      Nie wprowadzi jak wyżej od tego jest youtube premium. Polecam użyć aplikacji Youtube Vanced. Od zwykłego różni się tym że właśnie posiada odtwarzania przy wyłączonym ekranie, w tle (pływające okienko) oraz prawdziwy czarny motyw a nie to co dodali w oficjalnej aplikacji czyli ciemny.

      Skomentuj

  3. nortonfinance2017
    Oceń komentarz:

    -16    

    Opublikowano: 2019-03-05 00:34

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Czy jesteś poddany kontroli długu lub administracji? Jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale jesteś pod nadzorem lub administracją długu? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com

    Skomentuj

    1. BariGT
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-03-05 08:04

      Tutaj wiekszosc ma najwyzej kontrole dostepu do Xboxa, za laczka z przyry.

      Skomentuj

  4. lantar8
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 14:12

    iP8 - nie działa

    Skomentuj

    1. baca130
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 14:46

      A masz najnowszą wersję?

      Skomentuj

  5. mesjan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 15:07

    Nie mam takiego księżyca :(

    Skomentuj

    1. mesjan
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 15:16

      Działa trzeba było aktualizować Messengera.

      Skomentuj

  6. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 15:43

    działa na mojej nokii 3310