Na topie

Cloud9 zwycięzcą Subaru Invitational 2017 w CS:GO

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport gra sieciowa

Zakończyły się właśnie rozgrywki amerykańskiego wirtualnego turnieju Subaru Invitational 2017.

 • Cloud9 zwycięzcą Subaru Invitational 2017 w CS:GO
A A

Zwycięstwo przypadło Cloud9. Spośród ośmiu najlepszych drużyn do finału zakwalifikowało się Cloud9 oraz SK Gaming. To właśnie Brazylijczycy byli faworytami tego turnieju, jednak Cloud9 pokazało, że jest w doskonałej formie. Amerykanie pokazali się od najlepszej strony, pokonując przeciwników 2:0.

Pierwsza mapa to Cobblestone, następnie ekipy zmierzyły się na Train. Wbrew wynikowi, na obu mapach oba zespoły szły łeb w łeb do samego końca. Ostatecznie Cloud9 przeważyło szalę zwycięstwa na swoją stronę, choć nie można powiedzieć, by przyszło im to szczególnie łatwo. Pierwszy mecz to 16:12 dla Amerykanów. Druga mapa wyglądała bardzo podobnie, bo rozgrywka zakończyła się wynikiem 16:14.

Tym samym skończyła się cudowna passa SK Gaming, a zwycięstwem mogli cieszyć się rywale z ekipy „n0thing’a”. Amerykanie odebrali nagrodę w wysokości 10 tys. dolarów. Drugie miejsce i połowa tej sumy to oczywiście SK Gaming. Na 3 i 4 lokacie umiejscowiły się zespoły Counter Logic Gaming i Immortals, zgarniając po 2,5 tys. dolarów.

Odsłon: 3807 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-05-16 16:39

  Jak na turniej, który ma szumną nazwę biedne nagrody mieli. Czyżby to był turniej o pietruszkę?

  Skomentuj

  1. pablo11
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-05-16 17:53

   No bo to mniejszy turniej. Zupełnie nie wiem po co jest notatka o tym wydarzeniu. To tak jakby w zachodnich mediach pisali o polskich turniejach...Najśmieszniejsze ze info o większych wydarzeniach pewnie nie będzie

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!