• benchmark.pl
  • Gry
  • Gameplay potwierdza, że Code Vein to coś dla fanów Dark Souls
Gry

Gameplay potwierdza, że Code Vein to coś dla fanów Dark Souls

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-07-03

Code Vein pokazuje jak wyglądałaby gra Dark Souls, gdyby była utrzymana w stylistyce anime. Czy ciekawie, musicie zadecydować już sami.

Nie wystarczy machać mieczykiem na oślep, by pokonać wroga w grze Code Vein. Niczym w Dark Souls trzeba szczegółowo przeanalizować sposób jego poruszania się, a następnie przygotować i wdrożyć odpowiednią taktykę. Jeśli to coś dla was, koniecznie rzućcie okiem na świeżutki zapis rozgrywki.

Code Vein to dzieło wcale nie jakichś amatorów. Za grę odpowiada bowiem ekipa Shift, która wcześniej dała nam serię God Eater. W swoim nowym tytule łączy preferowaną przez siebie stylistykę anime z mechaniką rozgrywki nawiązującą do wspomnianego Dark Souls.

Podczas konferencji Microsoftu na E3 mogliśmy zobaczyć zwiastun tej gry, a teraz mamy możliwość obejrzenia, jak to tak naprawdę będzie wyglądać:

Po zerknięciu na założenia rozgrywki, warto też wspomnieć o fabule. Code Vein przeniesie nas do niezbyt odległej przyszłości, w której świat zmienił się nie do poznania w wyniku katastrofy. Jedynymi, którzy przetrwali, są wampiry i właśnie w jednego z nich się wcielamy.

Jak to wszystko wyjdzie w praktyce, okaże się dopiero za kilka albo i kilkanaście miesięcy. Obecnie data premiery Code Vein na PC, PlayStation 4 i Xbox One to bowiem po prostu „2018”. Będziecie przyglądali się temu tytułowi czy nie raczej nie trafi na wasze urządzenia?

Źródło: Eurogamer

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    a to co ? Metin 3 ?
  • avatar
    Ruchy postaci skopiowane z DS