Na topie

Code Vein powstaje - tak wygląda obecnie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy God Eater wcale nie przestali pracować nad Code Vein. Gra jeszcze w tym roku ma mieć wreszcie swoją premierę.

  • Code Vein powstaje - tak wygląda obecnie
A A

Od dłuższego czasu w temacie Code Vein niewiele się mówiło. Inspirowana serią Dark Souls i utrzymana w stylistyce anime gra wciąż jednak powstaje i przed końcem tego roku ma zadebiutować na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na razie możemy przyjrzeć się jej na nowym zapisie rozgrywki opublikowanym przez Game Informer.

16-minutowy gameplay to dobry pokaz tego, co do zaoferowania ma Code Vein – tworzona przez ekipę Shift gra, która wymagać będzie od nas sporych umiejętności i nie mniejszej cierpliwości. Jej głównym bohaterem jest nieprzeciętny wampir, który w niezbyt odległej przyszłości próbuje odkryć, dlaczego ze światem stało się to, co się stało, walcząc z najróżniejszymi przeciwnikami, a co jakiś czas też z potężnymi bossami.

Code Vein screen

W Code Vein będziemy mogli odblokować i wykorzystać wiele różnych rodzajów broni i zdolności specjalnych. Będziemy też musieli wykazać się zmysłem taktycznym, który będzie nie mniej ważny niż zręczność czy wyczucie czasu. Oczywiście istotne będzie również wysysanie krwi, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego wampirzego protagonisty.

Zatem jak to wszystko wygląda? Usiądźcie wygodnie i oglądajcie…

Code Vein – gameplay (16 minut):

Źródło: Polygon, Twinfinite, Game Informer 

Odsłon: 3314 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!