Na topie

Control na nowych materiałach z E3 2019

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Control zapowiada się na nie lada gratkę dla sympatyków klimatów science fiction, a także walki, w której można korzystać nie tylko z broni, ale również nadnaturalnych umiejętności.

 • Control na nowych materiałach z E3 2019
A A

Wśród gier promowanych na E3 2019 pojawiają się również te, na których premierę nie powinniśmy długo czekać. Jeden z przykładów to Control rozwijany przez Remendy Entertinament.

Jeśli plany nie ulegną już zmianie, to zabawę przy tym tytule można będzie rozpocząć już 27 sierpnia. Nastawiać mogą się na to posiadacze PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku wersji PC (przez rok dostępnej tylko w Epic Games Store) można spodziewać się wsparcia ray tracingu, nic dziwnego zatem, iż jeden ze zwiastunów przypomina o tym, iż warto będzie bawić się na sprzęcie korzystającym z karty graficznej GeForce RTX.


Na obszerniejszy materiał możemy rzucić okiem między innymi dzięki redakcji GameSpot. Pozawala on przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, w tym eksploracji oryginalnie prezentujących się lokacji bez wątpienia dobrze wpisujących się w klimat science fiction oraz walce, w której bohatera wykorzystuje nie tylko broń, ale również specjalne umiejętności (w szczegółach omawiano je już wcześniej).


Źródło: NVIDIA GeForce, GameSpot Gameplay

Odsłon: 3397 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Bywalec2
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-15 09:10

  Za dużo ganiania i gadania za mało strzelania (akcji).

  Skomentuj

 2. LukisNysa
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-15 09:49

  Ten 2 filmik co jest nie tak z jej szczęką ? WTF Oo

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!