Na topie

Wszystkie supermoce bohaterki gry Control

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Zabawa w najnowszej grze ekipy Remedy Entertainment będzie polegała na odpowiednim wykorzystaniu wszystkim supermocy protagonistki. Spójrzcie na to, jakie są i jak wygląda rozgrywka w Control.

 • Wszystkie supermoce bohaterki gry Control
A A

Control – najnowsza produkcja ekipy Remendy Entertinament, a więc ludzi od Maksa Payne’a i Alana Wake’a – to jedna z najgorętszych gier pierwszej połowy 2019 roku. To intrygująca i klimatyczna (a przynajmniej tak zapowiadająca się) opowieść o przedziwnej inwazji, a przede wszystkim agentce, która jako jedyna może z tym walczyć. A wykorzysta do tego budzące się w niej nadnaturalne moce.

To właśnie tym mocom poświęconym został najnowszy materiał wideo, opublikowany na kanale magazynu Game Informer. Jedną z nich jest zdolność do przetransformowania prototypowej broni w różnego rodzaju formy – dostosowane do aktualnych potrzeb i wymagań. Kolejne trzy nazywają się Launch, Shield i Evade.

Control screen

Launch to zdolność telekinetyczna pozwalająca bohaterce przejmować kontrolę nad przedmiotami z otoczenia i ciskać nimi w oponentów. Shield także polega na wykorzystaniu elementów wokół, tyle tylko że do uformowania tarczy. Wreszcie Evade pozwala unikać trafień poprzez bardzo szybkie ruchy dostępne przez bardzo krótki czas. 

Latanie i lewitacja również znajdują się na liście, której jednym z najciekawszych punktów jest zdolność telepatyczna, umożliwiająca naszej protagonistce przejmowanie kontroli nad umysłami przeciwników i sprawianie, by stanęli oni po jej stronie. Wszystkim tym supermocom możemy przyjrzeć się na wspomnianym materiale wideo. Oto on…

Control – gameplay prezentujący supermoce:

Gra Control zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zadebiutuje na rynku przed wakacjami.

Źródło: Game Informer, Dark Side of Gaming

Odsłon: 4262 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. noizebeat
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-12 08:37

  Wszystko super pościgi strzelaniny itd, jednak albo jest dobra fabuła albo skończy się na klikaniu po obiedzie w niedziele.

  Skomentuj

 2. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-12 09:02

  a ja mam moc podwójnego lewokliku myszy :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!