Na topie

Hydro X - Corsair wchodzi na rynek części do chłodzeń LC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Chłodzenie

Oferta producenta obejmuje wszystkie elementy konieczne do zbudowania niestandardowego systemu chłodzenia cieczą. Sprzedaż na naszym rynku ma ruszyć do końca czerwca.

 • Hydro X - Corsair wchodzi na rynek części do chłodzeń LC
A A

Firma Corsair w końcu wchodzi na rynek customowego chłodzenia cieczą, co niejako jest pokłosiem przejęcia najważniejszych osób z EK Water Blocks. Producent przygotował też nową linię produktów Hydro X - obejmuje ona kilkadziesiąt elementów do budowy niestandardowych układów chłodzenia, które umożliwiają stworzenie wydajnych i efektownych zestawów dla entuzjastów.

Seria Hydro X właściwie obejmuje wszystkie elementy potrzebne do budowy niestandardowego układu chłodzenia cieczą - wśród kilkudziesięciu produktów, które pojawią się na rynku, znajdują się bloki wodne do procesorów i kart graficznych, pompki, rezerwuary, złączki, węże, rurki, chłodnice i chłodziwa.

Producent chwali się, że poszczególne elementy zostały drobiazgowo przetestowane i zweryfikowane w celu zapewnienia najwyższej niezawodności i stabilności. Części zostały dopasowane do bogatej oferty obudów Corsair, a dzięki złączkom ze standardowym gwintem G1/4 są kompatybilne ze zdecydowaną większością dostępnych dotychczas części do niestandardowych układów chłodzenia.

Corsair Hydro X

Corsair Hydro X

Elementy Hydro X zostały drobiazgowo przetestowane i zweryfikowane w celu zapewnienia najwyższej niezawodności i stabilności. Działają optymalnie z ogromną ofertą obudów komputerowych CORSAIR i produktów do układów chłodzenia. Są też w pełni zintegrowane z oprogramowaniem CORSAIR iCUE, co umożliwia automatyczne sterowanie szybkością wentylatorów i pompki oraz pełne dostosowywanie podświetlenia LED RGB.

Corsair Hydro X - wydajność
Porównanie wydajności chłodzenia powietrznego i chłodzenia wodnego z komponentami Hydro X

Podstawowe produkty Hydro X mają wbudowane pełne podświetlenie LED RGB, które dodatkowo podkreśla estetykę zestawu komputerowego. Iluminacją można sterować przy użyciu kontrolera Corsair iCUE RGB oraz oprogramowania Corsair iCUE – rozwiązanie to daje możliwość synchronizacji wszystkich kompatybilnych podzespołów komputera oraz urządzeń peryferyjnych, a tym samym przygotowanie efektownych iluminacji na całym stanowisku.

Corsair Hydro X

Warto dodać, że na stronie producenta jest dostępny konfigurator niestandardowego systemu chłodzenia, za pomocą którego można łatwo dobrać części potrzebne do zbudowania nowego zestawu. Wystarczy podać najważniejsze podzespoły, aby otrzymać pełną listę konkretnych części z serii Hydro X do układu chłodzenia dostosowanego do aktualnego lub przyszłego komputera użytkownika. Listę części można też zmodyfikować na podstawie innych preferencji, takich jak np. przetaktowanie karty graficznej lub procesora.

Cała oferta Hydro X jest dostępna w sklepie internetowym producenta. Na naszym rynku większość części pojawi się do końca czerwca w sklepie Komputronik.

Źródło: Corsair

Odsłon: 10782 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2019-05-29 20:41

  A słupki jak zwykle o fałszywej wysokości względem swoich wartości. Firma, która zatrudnia marketingowców posuwających się do takich chamskich zagrywek, nie jest warta złamanego grosza.

  Skomentuj

  1. Geriavit
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-05-29 22:59

   Oj tam zaraz fałszywe. Zaczęli rysować słupki od temperatury otoczenia w piękny słoneczny dzień i od tego upału zapomnieli o tym wspomnieć :P

   Skomentuj

   1. BrumBrumBrum
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-05-30 07:25

    przy takim podejściu, jak patrzę na ten produkt to zapominam że dysponuję jakąkolwiek kasą :)

    Skomentuj

  2. mjwhite
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-05-30 09:32

   @Kenjiro

   Nie musisz martwić się za innych, na słupkach masz podane wartości i możesz je sobie przeczytać, nikt nie każde Tobie patrzeć tylko na wysokość słupków.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!