Na topie

Creative wspiera polskich triathlonistów

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Producenci: Creative

Creative to firma, która nie tylko tworzy dobre gadżety dla sportowców, ale też oferuje tym ostatnim wsparcie. W ubiegłym roku współpracowała z Łukaszem Kalaszczyńskim, a w tym wspiera Ewę Komander.

 • Creative wspiera polskich triathlonistów
A A

Ewa Komander jest aktualną Mistrzynią Polski w triathlonie na dystansie średnim. Jej najważniejszym celem na ten rok jest osiągnięcie najlepszego możliwego wyniku na Mistrzostwach Świata Ironam 70.3 we francuskiej Nicei oraz Challenge The Championship w słowackim Samorinie. Będzie reprezentować Polskę z napisem „Creative” na koszulce, bo też firma zaoferuje jej wsparcie.

„Cieszymy się, że możemy wspierać polskich triathlonistów z dużym potencjałem, którzy mogą zaistnieć na arenie międzynarodowej. Ewa będzie trenować w jednej z najlepszych na świecie szkół triathlonowych, w której trenują Daniela Ryf, 4 krotna Mistrzyni Świata Ironman oraz Nicola Spirig, Mistrzyni Olimpijska. Wierzymy, że trening pod okiem Rafała Medaka, trenera Trisutto, przyniesie efekty już w tym roku” – skomentował Rafał Herman, dyrektor sprzedaży Creative Labs, współzałożyciel PowerSales International, a także aktywny triathlonista. 

Creative Outlier Air

Informując o tej współpracy, Rafał Herman przypomniał także o (widocznych na zdjęciu powyżej) słuchawkach Creative Outlier Air, będących nowością w katalogu tej firmy. To całkowicie bezprzewodowy model z długą listą atutów, na której znajdują się między innymi: 30-godzinny czas pracy, wysokiej jakości membrany grafenowe, technologia Bluetooth 5.0 z aptX, wodoszczelność IPX5 oraz obsługa Asystenta Google. 

„Te słuchawki powinny sprawić dużo radości zarówno polskim sportowcom jak i biznesmenom, ponieważ są wszechstronne i eleganckie” – dodał Rafał Herman.

Źródło: Creative

Odsłon: 4628 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-12 17:06

  Creative Outlier Air - na papierze bardzo fajne i wydają się być wygodne w noszeniu, nie przesadzony rozmiar i... 120$
  Szkoda że w tej cenie nie ma trochę większej klasy wodoszczelności... ale aptX na plus. Nie podoba mi się też ten futerał do ładowania słuchawek :/

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!