Na topie

W CD Projekt Red pracuje już ponad 210 osób - Cyberpunk 2077 na nowych konsolach?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Cyberpunk Producenci: CD Projekt RED

Na temat nowych przygód Geralta wiemy już całkiem sporo, dlatego też coraz więcej pytań dotyczyć zaczyna Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 gra nowe konsole

AA

CD Projekt Red to studio dobrze znane już nie tylko w naszym kraju. Większości graczy kojarzy się ono naturalnie z serią Wiedźmin, ale obecnie w pocie czoła tworzy także zupełnie nowy tytuł, który również ma spore szanse na to, by wzbudzić duże zainteresowanie - Cyberpunk 2077.

Ciekawe informacje na temat organizacji pracy w CD Projekt Red zdradził w jednym z ostatnich wywiadów Rafał Jaki. Okazuje się, że studio zatrudnia w tej chwili już nieco ponad 210 osób, które zajmują się przygotowywaniem nowych gier. Podzielone są one na trzy grupy, z których pierwsza, najliczniejsza, pracuje nad Wiedźminem 3, druga nad wspomnianym Cyberpunk 2077, a trzecia rozwija silnik RED Engine, który napędzać ma obydwa tytuły.

Na temat nowych przygód Geralta wiemy już całkiem sporo, dlatego też coraz więcej pytań dotyczyć zaczyna Cyberpunk 2077. We wspomnianym wywiadzie pojawiła się kwestia docelowych platform gry. Twórcy zapowiedzieli do tej pory jedynie wersję na PC, ale wygląda na to, że ich nowa produkcja najprawdopodobniej zawita również na debiutujące w przyszłym miesiącu konsole Xbox One i PlayStation 4.

"Najprawdopodobniej tak właśnie będzie, ale obecnie nie możemy tego ani potwierdzić, ani też temu zaprzeczyć. Jest to na to jeszcze za wcześnie."

Zapewne ucieszy się z tego wielu graczy, ponieważ Cyberpunk 2077 zapowiada się bardzo interesująco. Premiera gry planowana jest jednak dopiero na 2015 rok.


Źródło: polygon, youtube

Odsłon: 5902 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
  1. vekio
   Oceń komentarz:

   8    

   Opublikowano: 2013-10-14 12:00

   Ja mam dwie lewe ręce, ale jako sprzątacz to bym się tam nadał.

   Skomentuj

   1. Varso
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-14 20:40

    Zróbcie sobie test i dowolny etap gry single player wałkujcie przez 8h. Jak skończycie, to następnego dnia robicie ten sam scenariusz z poprawkami ... i tak 5dni w tygodniu.

    Większość ludzi już drugiego dnia nie może na to patrzeć, a resztę zjadają ambicje i w 3mc odchodzą. Tworzenie gier to ciężki kawałek chleba a nie fun jak przy graniu.

    Skomentuj

  1. Kobrar
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2013-10-14 23:32

   O co ci chodzi człowieku?

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!