Gry

Cyberpunk 2077 w katalogu gier na Google Stadia

opublikowano przez w dniu 2019-08-19

Od bardzo mocnego uderzenia rozpoczęła się konferencja Google na Gamescom 2019. Panie i panowie, Cyberpunk 2077 zmierza na Stadia.

Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że Cyberpunk 2077 to gra, na którą czekają miliony graczy na całym świecie. Podczas targów Gamescom 2019 okazało się, że najnowsze dzieło twórców Wiedźmina sprawdzić będą mogli nie tylko pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One, ale też abonenci usługi Google Stadia.

Google Stadia to streamingowa usługa, która pozwolić ma na granie w chmurze bez opóźnień i zacięć, niezależnie od tego, jak mocny posiada się sprzęt. Wystarczy dowolny komputer, telewizor czy smartfon (no i, rzecz jasna, w miarę dobre połączenie z siecią).

Lista gier dostępnych w ramach usługi Google Stadia (które będzie trzeba kupić oddzielnie) nie jest zbyt długa, ale zawiera takie tytuły jak Assassin’s Creed Odyssey, Borderlands 3, Doom Eternal, GRID, Metro Exodus, Rage 2 czy Ghost Recon: Breakpoint. Teraz wydłuża się o kolejny tytuł, mianowicie (wyczekiwane!) Cyberpunk 2077. Nie wiadomo na razie, czy premiera będzie równoczesna, a przypomnijmy, że na trzech podstawowych platformach odbędzie się ona 16 kwietnia 2020 roku.

Cyberpunk 2077 - trailer gry na Google Stadia:

Źródło: Google, VG247

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fajnie! Tylko... co to obchodzi Polaków?
  Z tego, co mi wiadomo, to usługa Google Stadia nie jest dostępna w Polsce i raczej nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie była dostępna.
  Więc TEGO.
  Zaloguj się
 • avatar
  Stadia jest zbyt ryzykowna by płacić za status Premium + kupować gry w pełnej cenie. A jeśli usługa padnie to gry razem z nią. Nie warto jeszcze.
  Zaloguj się
 • avatar
  czyli chłopaki zrobili port w vulkanie na debianie xD
 • avatar
  ja chętnie kupię cyberpunk, ale wyłącznie edycję płytową. nie chcę żadnej e-licencji.

  bardzo fajnie prezentuje się cennik, na PC cena 200zł, na konsole 270zł. Widać tu, że operatorzy konsol (głównie MS i Sony) zdzierają z gracza swoje 70zł. I weź tu stawaj murem za konsolami..... które w dodatku służą niemal wyłącznie grom, bo reszta funkcji, społecznościówki, VOD (youtube też się do tego zalicza) to są mało znaczące dodatki.

  A to całe 'Stadia', no cóż. usługa dopiero startuje, w PL jest niedostępna bo jesteśmy krajem gorszego sortu, nie ma co tego ukrywać. Stadia to jest kolejny dystrybutor gier, który wcale nie zapowiada się tanio. więc po co komu taki dystrybutor który niczym się nie wyróżnia na tle pozostałych?