Na topie

Cyfra Plus oferuje telewizory 3D za 1 zł - a gdzie haczyk?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telewizory

Kategoria: Telewizory

Telewizor za długą umowę

Cyfra Plus przygotowała ciekawą promocję dla nowych klientów, którzy chcą podpisać umowę o abonament.

Każdy, kto wybierze pełną ofertę programową lub zdecyduje się na pakiet Canal+ HBO Superpremium bez żadnego rabatu i podpisze umowę na okres 26 miesięcy, będzie mógł zakupić 27” telewizor 3D – model LG DM2780D-PZ - za 1 zł.

AA

Cyfra Plus promocja z tv 3D LG DM2780D-PZ

Oferta będzie dostępna jedynie do wyczerpania zapasu telewizorów przy zamówieniach telefonicznych lub bezpośrednio w sklepie firmowym Cyfra+ w Centrum Handlowym Auchan Puławska.

Telewizor LG DM2780D-PZ charakteryzuje się następującymi parametrami:

  • Panel TFT (rodzaj / wielkość): LED TN 27” / 16:9
  • Plamka: 0.3114x0.3114 mm
  • Rodzaj pokrycia ekranu: antyodblaskowe
  • Jasność 2D: 250 cd/m2
  • Jasność 3D: 100 cd/m2
  • Kontrast: 7 000 000:1 (DFC)
  • Kąt widzenia 2D (poziomy/pionowy): 176o/170o
  • Kąt widzenia 3D (poziomy/pionowy): 80o/14o
  • Czas reakcji: 5 ms (on/off)
  • Liczba kolorów: 16,7 mln
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Wejścia/wyjścia: D-sub, Composite, Component, SCART (EURO), HDMI, USB, CI, wyjście słuchawkowe, wejście audio, wejście optyczne audio, antenowe, DVB-T/C (MPEG4), PAL/SECAM
  • Zasilanie: 100-240V, zasilacz zewnętrzny
  • Wymiary (szer. x gł. x wys.) z podstawą: 644x223x481 mm
  • Waga z podstawą: 6 kg
  • Podstawa: przechył -5o(przód)~ 18o (tył)
  • Obrót podstawy 358o
  • Montaż na ścianie / typ: tak / 200x100 mm
  • Funkcje dodatkowe: tuner telewizyjny, tryb 3D, konwersja 2D do 3D bez pomocy komputera, regulacja głębi 3D, wolny od crosstalk, dźwięk przestrzenny Surround X, automatyczna regulacja głośności, wolny od baterii i promieniowania elektromagnetycznego, 3D Image View Mode (Side by Side/Top & Bottom/Checker Board/Frame Sequencial), Picture Mode (Vivid/ Standard/ Cinema/ Sport/ Game/ Expert1/ Expert2), ARC (1 :1,oryginalny, pełny), Auto Resolution, HDCP, EPG, Plug & Play
  • Akcesoria: pilot (z kompletem baterii), okulary 3D x2 (standardowe x1 + nakładka na okulary korekcyjne x1), instrukcja, przewód zasilający, przewód D-SUB
  • Audio: wyjście słuchawkowe, wejście audio, wejście optyczne audio, głośniki 2x5W
  • Pobór mocy: praca 47 W, gotowość >1 W, wyłączony >0,5 W

Czy taka promocja jest opłacalna dla klienta?


Więcej o telewizji:

Źródło: Cyfra Plus

Odsłon: 45516 Skomentuj newsa
Komentarze

39

Udostępnij
  1. sliski15
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2011-11-25 12:29

    Z ciekawości sprawdziłem ile kosztuje telewizor. Wychodzi około 1700zł.

    Abonament miesięcznie wynosi 168 zł za 137 kanałów. Łącznie przez 26 miesięcy wynosi 4391 zł.

    Czyli po odjęciu wychodzi około 2500 zł za telewizję przez 2 lata.


    Oferta jak dla mnie w ogóle nieatrakcyjna. Czy opłacalna? Uważam,że nie. Płacimy za tyle kanałów, a i tak wszystkich na raz nie będziemy mogli oglądać. Wyrzucanie pieniędzy w błoto.

    Skomentuj

    1. sliski15
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2011-11-25 12:31

      Jest jeszcze opcja z emza 137 zł, ale ona nie wiele zmienia. Wciąż jest to nieopłacalne.

      Skomentuj

    2. mlodyb13
      Oceń komentarz:

      -25    

      Opublikowano: 2011-11-25 12:48

      ja ty to obliczyłeś ze ten telewizor kosztuje w tej promocji 2500pln

      Skomentuj

      1. Ripper
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2011-11-27 01:47

        Skutki braku matematyki na maturze? Czy amnestii za Giertycha?

        Skomentuj

      2. Dwd89
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-12-03 22:26

        prawde mówiąc Cyfrowy Polsat miałem, był problem z rozwiązaniem umowy.

        Cyfrę+ miałem najdłużej, ale się z niej wycofałem (popełniłem błąd)

        teraz mam Enkę, nie wysyłali faktur, zerwali ze mną umowę, i pół roku później raczyli mnie o tym poinformować w liście z sądowym nakazem zapłaty 1200 zł.
        Zapłaciłem, później okazało się że mimo iż nie mam umowy z enką i nie liczą rachunku, oglądam Tv za free :) a jak oddam dekoder dostane 500 zł zwrotu. Super :)

        Będę wracał na cyfrę+ podłącze splitter i będę oglądał na wszystkich odbiornikach w domu co chcę.

        Specjaliści od cyfrowego polstatu, wykupujecie multiroom czy jak jelenie kupujecie tyle abonamentów ile macie Tv w domu ? ;>

        Skomentuj

    3. szylolek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-11-25 12:50

      Jeżeli ktoś lubi mieć wybór w kanałach to i tak by tyle płacił, więc do tego telewizor za złotówkę to dobra promocja.

      Skomentuj

    4. xfire25
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-11-25 14:19

      albo mam deja vu albo ten news był o ence i też ktoś obliczał czy się opłaca

      Skomentuj

      1. 19arek93
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-11-25 22:49

        Nie chcę Ciebie zmartwić, ale wychodzi na to że jedna z Twych półkul jest opóźniona.

        Skomentuj

  2. sliski15
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-25 12:52

    2500 wychodzi za telewizje po odjęciu ceny telewizora od łącznej kwoty abonamentu, a nie za telewizor

    Skomentuj

    1. mlodyb13
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2011-11-25 13:48

      to za miesziac ogladania wychodzi mniej niż 100 pln

      krótko mówiac rewelacyjna oferta

      Skomentuj

  3. dandione
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2011-11-25 12:56

    Pff co to za telewizor do 3D jeszcze 27". Obecnie oglądam 3D na Philips 9705K 46" i jest zarąbiście Cyfra puszcza cały czas filmy 3D (powtórki ale są).

    Skomentuj

    1. karer
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2011-11-25 13:04

      i ogladasz powtorki? Oo

      Skomentuj

      1. dandione
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-11-25 13:10

        Oglądam filmy których nie widziałem w 3d i z jakiegoś powodu nie miałem czasu .

        Skomentuj

    2. wildthink
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2011-11-26 00:50

      Oglądanie 3D na 27" tV to jakieś nieporozumienie - nos przyklejony do matrycy. Mam telewizję oglądać z 1m? W czasach kineskopów miało się 25", teraz tyle to mają monitory przy komputerach. Oferta bez sensu nie ze względu na wątpliwy "zysk", tylko wielkość TV.

      Skomentuj

  4. iCudi
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2011-11-25 13:07

    Opcja abonament za 137zł*26mc. = 3562.
    TV wart 1700zł-1900zł w różnych sklepach, wyśrodkuje tą cenne do 1800zł.
    Kupując ten TV na raty np. w LUKAS przy 1800 zł rozkładając na 26mc. wychodzi 93,23 zł za mc. 93,23*26mc. =2501,98 APR=36,20%

    I załóżmy teraz że, postanawiamy wziąć pakiet programowy OPTIUM z cygry za 78zł (cenna promocyjna przy 19mc.) 78*19=1482zł

    2501,98 + 1482 = 3983,98. Oczywiście można manewrować brać gorsze pakiety i niekoniecznie z cyfry plus ale mimo wszystko jak dla mnie ciekawa oferta:)

    Skomentuj

  5. xpaxpl
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2011-11-25 13:10

    jak dla mnie to tv ma coraz mniejszy sens tyle tam reklam a jeszcze każą płacić nie małe abonamenty ... gdyby nie to ze mieszkam z matką miąłbym sam internet tv oglądam jakieś 5h w miesiącu 1 program w sumie który oglądałbym na ipli gdybym tv nie miał
    stąd myślę takie "promocje" bo się znajdzie sporo os "o kur... tv 3d za 1zł..."

    Skomentuj

  6. Marucins
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2011-11-25 14:54

    Cienko piszczą ze swoją ofertą skoro rozdają TV za kilka złotych. Szukają jeleni.

    Skomentuj

  7. maxi77
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2011-11-25 23:21

    A jak ten telewizor LG DM2780D-PZ ma się jako monitor?
    Mógłbym wziąć tą ofertę dla telewizora podpiętego do komputera.

    Skomentuj

  8. sircom
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2011-11-26 09:38

    Ja na to patrzę trochę inaczej, dla samego TV pewnie że nie warto brać pakietu za 150 zł jeżeli nie ogląda się telewizji, ale dużo osób kupuje pakiety premium z HBO i c+ bez względu czy jest TV czy nie. Takie pakiety kosztują od 99 zł w górę to czy nie warto wziąć pełen pakiet z TV 27" ten telewizor przecież spokojnie może służyć w małej sypialni lub w pokoju do PS3 lub kompa a COD MW3 musi super wyglądać w 3d na 27 " czy nie ?

    Skomentuj

  9. jarekzon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-26 10:10

    Jest konkurencja, są ciekawe oferty. Szkoda, że w prockach się robi odwrotnie. Chińczycy mają jakieś swoje procki, może zamieszają na rynku.

    Skomentuj

  10. Wenezo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2011-11-26 13:09

    No ładna reklama nie ma co, teraz poprosimy o N-kę i oferte z multiroom za free ;]

    Skomentuj

  11. Michael
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2011-11-26 13:50

    Jak zobaczyłem tytuł w linku to spodziewałem się analizy tej oferty od cyfry+, a tu widzę artykuł sponsorowany lub wręcz reklamę... :|
    Powinno się ostrzegać o takim artykule.

    Skomentuj

  12. GG_Allin
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2011-11-26 21:07

    Przeczytałem artykuł i dalej nic nie wiem. Oczywiście sobie to sam mogę sprawdzić w internecie czy to się opłaca ale w takim razie po co tych naście linijek tekstu, które niczego nie wnoszą bo nadal nie wiem czy rzeczywiście jest jakiś haczyk czy nie bo nikomu nie chciało się już zagłębiać w takie proste kwestie. Bo i po co? Przecież nie chce się z tego artykułu czegoś dowiedzieć. Prawda?

    Skomentuj

  13. milker
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-11-27 18:07

    Patrząc na tytuł artykułu myślałem, że to Wy wskażecie ten haczyk..

    Skomentuj

  14. papy666
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-28 12:28

    Kopia oferty N :)

    Skomentuj

  15. dziarsky
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-28 20:45

    Benchmark ma "-" za reklamę.

    Skomentuj

  16. 1sith
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-11-28 22:53

    27" to chyba jakiś żart, to co najwyżej monitor a nie telewizor, chyba że ktoś siedzi metr od TV. Telewizor aby jakoś efekt 3d miał sens misi mieć co najmniej 40" wzwyż a nie 27. Oferta porażka.

    Skomentuj

  17. Tatan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-29 20:58

    Brakuje podpisu : artykuł sponsorowany.
    Mogliście dać od razu linka na stronę C+.

    Skomentuj

  18. damianox9
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-30 12:52

    Planuje kupić monitor 30 cali za tą kwotę jakiś używany z rozdzielczością 2560 x 1600.

    Skomentuj

  19. Gothar
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2011-11-30 14:26

    Paranoja gdzie haczyk? wyliczenia? masa zbędnych parametrów! Wole kupić Samsunga UE40D7000, albo nie daj boze UE40D8000 a nie tą padake w wątpliwej jakości wykonaniu i do tego Cyfrowy Polsat z prawdziwym sportem, a nie pseudo Polską Ligą czy Mołdawską. Niech sie połączy Cyfra z N'ką to może wspólnymi siłami stworzą konkurencyjny pakiet dla Cyfrowego Polsatu i będą mieli pieniądze na transmisje.
    PADAKA! ZABRONIĆ TAKICH TANICH TANDETNYCH ARTYKUŁÓW RODEM Z PRZEKUPNEGO WP.PL! Benchmark musi mieć poziom na litość świętą.

    Skomentuj

    1. Jasiek123123
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-11-30 14:58

      "Wole kupić Samsunga UE40D7000, albo nie daj boze UE40D8000 a nie tą padake w wątpliwej jakości wykonaniu i do tego Cyfrowy Polsat z prawdziwym sportem, a nie pseudo Polską Ligą czy Mołdawską."

      W tym co piszesz, o ile dobrze pamiętam, faktycznie jest haczyk.
      Na co Ci telewzor z rozdzielczoscia 1080p wysokiej klasy i do tego cyfrowy Polsat, w ktorym jakos obrazu jest maksymalnie poprawna ze wzgledu na kiepski "bitrate" nadawany przez sama platforme. Ja akurat chetnie ogladam Polska Lige. Sa transmisje ligiangielskiej francuskiej itd, ktorych akurat nie ogladam. Jakosc obrazu na Canal + HD jest fantastyczna i na moich 50'' wyglada krystalicznie czysto czego nie mozna powiedziec o obrazie z cyfrowego polsatu... Nie to zebym chcial reklamowac C+, chociaz tak to niestety wyglada to jednoznacznie jest najlepsza platforma na rynku pod wzgledem jakosci obrazu, ale nawet komentatorzy sa o niebo lepsi niz na polsacie, Borek kiedys gadal z sensem w polsacie to tylko cien tego komentatora sprzed lat.

      Skomentuj

  20. bryniol
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-03 11:51

    ART SPONSOROWANY po prostu to jest reklama!

    Skomentuj

  21. frog01
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-04 14:26

    dokladnie...

    Jak ktos bierze pakiet za 99zl... bo mu taki wlasnie pasuje (dla konkretnych programow)... to spokojnie mozna dolozyc 38zl do abonamentu za ten telewizor.
    Wyjdzie nam dokladnie 988zł za ten telewizor...

    Skomentuj

  22. Mich4el
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-04 15:52

    Wychodzi tyle samo, co kupując full pakiet za 99zł. Z tą różnicą, że bierzesz na raty TV 27" płacąc w sumie ok. 1800zł za niego. Oferta jednak dla jeleni.

    Skomentuj

  23. agnus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-04 18:36

    27"? Czy oni sobie żartują?
    40" i w górę..

    Skomentuj

  24. Damian36
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-05 17:42

    Jak się ma mały pokój to 27 cali spokojnie starczy i do tego 3d. Po co większy jak ja siedze bardzo blisko tv

    Skomentuj

  25. mcteam
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-07 09:42

    To ma być artykuł? Przepisał kawałek z ulotki cyfry i na końcu zadał pytanie?!.

    Skomentuj

  26. bobofruit
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-08 17:39

    To jaki wreście jest ten calarz tego tv bo w reklamie jest 32"???

    Skomentuj

  27. robertgr1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-12-11 19:10

    A słyszeliście o czymś takim jak sharing ? Polecam cyfra + ful pakiet hd za ok 20-25zł miesięcznie