Na topie

Czas na film: 7 zwiastunów z minionego tygodnia

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film

Jak co tydzień zapraszamy na przegląd najciekawszych zwiastunów filmów i seriali w ostatnich siedmiu dni.

 • Czas na film: 7 zwiastunów z minionego tygodnia
A A

John Rambo, elfy i potwór z bagien – między innymi im poświęcone zostały filmy i seriale, które w minionym tygodniu doczekały się nowych zwiastunów. Czas na cotygodniowe podsumowanie.

Startujemy!

Rambo: Last Blood

Na zwiastun tego filmu długo przyszło nam czekać, więc zaczynamy właśnie od niego. Rambo: Last Round to wielki powrót Sylvestra Stallone’a w roli nieustraszonego żołnierza, któremu niedany jest odpoczynek. W wyreżyserowanym przez Adriana Grunberga (którego najważniejszym dziełem jest Dorwać gringo) filmie tytułowy bohater rusza na kolejną misję, tym razem związaną z handlem ludźmi. Tak to wygląda:

Onward

Zmieniamy klimat, ale wcale nie obniżamy temperatury. Kolejny zwiastun w zestawieniu pozwala bowiem rzucić okiem na Onward – nową, świetnie zapowiadającą się animację komediową studia Pixar. To baśniowo-fantastyczna opowieść o rodzeństwie elfów poszukujących resztek magii…

Ciemny kryształ: Czas buntu

Niedawno opublikowany został również zwiastun serialu Ciemny kryształ: Czas buntu. To ambitny projekt Netfliksa, w którym połączono klasyczne techniki lalkowe i komputerowe efekty specjalne. A jeżeli po przeczytaniu tytułu coś wam zaczęło świtać, to spieszymy z wyjaśnieniem, że jest to prequel Ciemnego kryształu z 1982 roku – prawdziwej klasyki gatunku. Tak prezentuje się ta nowa część:

Marvel: Jessica Jones III

Kolejny teaser jest króciuteńki i pokazuje tak mało, jak to tylko możliwe. Zawiera jednak świetną informację: trzeci sezon serialu Marvel: Jessica Jones zadebiutuje w katalogu usługi Netflix już 14 czerwca!

Dark II

Tydzień później, 21 czerwca, abonenci Netfliksa będą mogli obejrzeć drugi sezon serialu Dark – jednej z perełek, której miłośnicy apokaliptycznych klimatów i wciągających opowieści nie mogą ominąć. Jeżeli pierwszą część macie już za sobą, koniecznie zerknijcie na ten klimatyczny trailer kontynuacji:

Swamp Thing

I jeszcze jeden, ostatni już serial w tym podsumowaniu tygodnia. Swamp Thing to mroczna opowieść przeniesiona na ekrany z kart komiksów – Saga o potworze z bagien. Recenzenci, którzy mieli już okazję obejrzeć to dzieło, wypowiadają się w głównej mierze pozytywnie, a sam trailer również skutecznie zachęca…

Koma

A na koniec: Koma – film określany również mianem „rosyjskiej Incepcji”. Jego bohaterem jest architekt, który po zapadnięciu w śpiączkę trafia do świata ludzkich wspomnień. Celem jest powrót do życia, ale wymaga to zrozumienia, jak działa w ogóle ta niezwykła przestrzeń, a znane nam prawa fizyki w niej nie obowiązują.

Źródło: inf. własna

Odsłon: 6668 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. pawluto
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-06-01 15:10

  Rambo i ten ruski film - Czekam z niecierpliwością.

  Skomentuj

 2. Satanski
  Oceń komentarz:

  -10    

  Opublikowano: 2019-06-01 17:13

  Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

  Dark mi się bardzo podobał, natomiast ruskiego gówna, z zasady nie tknę kijem żadnej długości.

  Skomentuj

  1. xbk123
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2019-06-01 20:28

   Na twój wysublimowany gust proponuję polski Smoleńsk z 2016. Oparty na faktach autentycznych.

   Skomentuj

  2. noizebeat
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-06-04 09:45

   Bardzo nam z tego powodu wszystko jedno.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!