Na topie

Czas na film: 7 zwiastunów z minionego tygodnia

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film

Czas na film – zobaczcie najciekawsze zwiastuny filmów i seriali, jakie ujrzały światło dzienne w ciągu ostatnich siedmiu dni.

 • Czas na film: 7 zwiastunów z minionego tygodnia
A A

Człowiek-Nietoperz i jego kuzynka, a także Mroczna Phoenix – między innymi tę trójkę zobaczycie na trailerach z tego zestawienia. Wybraliśmy siedem zwiastunów filmów i seriali, które trafiły do sieci w minionym tygodniu, a które szczególnie są warte obejrzenia!

Czas start!

Batwoman

A zaczynamy od Batwoman. Kuzynka Bruce’a Wane’a otrzymać ma konkretny serial przedstawiający początek jej historii, w której zaakcentowane będzie nie tylko jej wyszkolenie, ale też jej orientacja. W roli tytułowej Kate Kane zobaczymy Ruby Rose ...na razie na trailerze:

X-Men: Mroczna Phoenix

Mamy też nowy zwiastun filmu X-Men: Mroczna Phoenix (czy też – po prostu – Dark Phoenix). O samej produkcji sporo już napisaliśmy, więc teraz dodajemy tylko, że będzie można ją obejrzeć także w kinach IMAX, na co zresztą zwracana jest uwaga w tym właśnie trailerze:

Angel Has Fallen

Kolejna nowość to Angel Has Fallen – dobrze zapowiadający się film akcji, który być może otrzyma w Polsce tytuł Anioł w ogniu. Jest to bowiem kolejna część z serii, na którą do tej pory składały się filmy Olimp w ogniu i Londyn w ogniu, a opowiadająca o zamachu na prezydenta USA, w którego wyjaśnieniu sporo do powiedzenia będzie miał jego ochroniarz. W rolach głównych: Morgan Freeman i Gerard Butler. Premiera: 23 sierpnia.

Czarne lustro V

5 czerwca 2019 roku – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach, bo wtedy właśnie w katalogu Netflix zadebiutuje nowy, złożony z trzech opowieści sezon numer 5 serialu Czarne lustro. W kolejnej serii spod znaku Black Mirror ponownie podjęte zostaną trudne tematy związane z potencjalnymi efektami rozwoju technologicznego. Oto zwiastun:

3% III

W czerwcu doczekamy się także kontynuacji serialu 3% przedstawiającego przyszłość, w którym świat stał się jednym wielki slumsem, poza „rajem”, do którego wstęp ma tylko niewielki ułamek ludzkości. 

Leila

(Również zmierzająca na Netflix) Leila to kolejna opowieść o przyszłości, w której coś zdecydowanie poszło nie tak. Podczas oglądania sześciu odcinków składających się na pierwszy sezon tego serialu, poznamy historię żyjącej w kastowym społeczeństwie Shalini, która po 16 latach próbuje odnaleźć zaginioną córkę, tytułową Leilę.

Batman: Hush

I wszystko ładnie nam się spina, bo ostatnim zwiastunem w dzisiejszym zestawieniu jest ten poświęcony Człowiekowi-Nietoperzowi. Konkretnie będzie to czternasty już film animowany o tym superbohaterze, zatytułowany Batman: Hush i oparty na popularnym komiksie. Premiera już w lipcu.

Źródło: inf. własna

Odsłon: 5980 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. sn00p
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2019-05-19 19:04

  Batwoman = facepalm :)

  Skomentuj

 2. sn00p
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-05-19 19:05

  Batwoman = facepalm :)

  Skomentuj

 3. blebleble
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-19 22:27

  X-men pierwszy film. Reszta to już crapy.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!