Na topie

Czym jest Dishonored: Death of the Outsider?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Dishonored: Death of the Outsider, najnowszy materiał wideo doskonale Wam tę propozycję przybliży.

 • Czym jest Dishonored: Death of the Outsider?
A A

Grono fanów serii Dishonored nie jest może największe, ale wydaje się bardzo wierne. Specyficzny klimat nie każdemu się podoba, ale jeśli zaliczacie się do grona sympatyków twórczości Arkane Studios, zapewne zainteresujecie się także Dishonored: Death of the Outsider.

A skoro tak, zechcenie rzucić okiem na najnowszy zwiastun tej produkcji. Zawiera on fragmenty rozgrywki, a jednocześnie kilka słów od twórców. Odpowiadają oni na kluczowe pytania, tym samym przybliżając to, na co trzeba się tutaj nastawiać.

„Czym jest Dishonored: Death of the Outsider? Kulminacją wątku fabularnego zapoczątkowanego w pierwszej części Dishonored zabójstwem cesarzowej Jessamine Kaldwin? A może idealnym wprowadzeniem do bogatego świata gry? W przypadku Dishonored: Death of the Outsider poprawne są obie odpowiedzi. Ten samodzielny dodatek, w którym po raz pierwszy pokierujemy uwielbianą przez fanów Billie Lurk, pozwoli graczom zmierzyć się z niewyobrażalną misją mającą na celu zabicie nadprzyrodzonej, niemal boskiej istoty. Więcej o dodatku dowiecie się z nowego materiału filmowego zawierającego fragmenty rozgrywki, opatrzone komentarzem dyrektora kreatywnego Harveya Smitha.”


Zainteresowani? Premiera Dishonored: Death of the Outsider planowana jest na 15 września. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Odsłon: 3422 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. stach122
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-08-09 17:23

  Seria Dishonored może nie jest moją ulubioną serią ale z pewnością zagram

  Skomentuj

  1. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-08-09 21:50

   Nie jest złe ale jak tak gram teraz to optymalizacja dalej ssie :/

   Skomentuj

   1. franiux
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-08-10 10:18

    na ps4pro ładnie chodzi i ładnie wygląda.

    Skomentuj

    1. Mofixil
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2017-08-10 10:47

     Gdyby na PC 30FPS było akceptowalne to nie byłoby marudzenia, a tak Dishonored 2 nie jest nawet w połowie tak ładny żeby chodzić jak chodzi.

     Dropy poniżej 60FPS w 1080p na Titan X Pascal, dobre sobie.

     Skomentuj

     1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-10 20:27

      Podkreśliłbym jak to pisałem ostatnio, że to są pewne miejscówki albo gdy się wiele dzieje i w tle mamy duży natłok tekstur. No i tak. Posiadam rx480 8GB. Nie jest to karta ultra urywająca tyłek ale powinna dawać radę w najnowszych tytułach przy stałych 60FPS na ustawieniach 3,5-4/5 dla przykładu.

      Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!