Na topie

D-Link pomaga unikać dłuższych przestojów w działaniu sieci

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

W jaki sposób? Oferując klientom biznesowym bezpłatną usługę Next Business Day Shipment oraz dostęp do usługi D-Link Assist.

 • D-Link pomaga unikać dłuższych przestojów w działaniu sieci
A A

Minimalizacja przestojów w działaniu sieci oraz wzrost zadowolenia klientów korporacyjnych to cele, jakie przyświecają firmie D-Link, która zredefiniowała standardy dla produktów biznesowych.

Firma D-Link poinformowała o wprowadzeniu wraz z dniem 1 maja 2019 roku bezpłatnej usługi NBDS jako standardu dla sektora biznesowego. Pod tym skrótem kryje się „Next Business Day Shipment”, a więc dostarczanie sprawnych urządzeń sieciowych w następnym dniu roboczym po zgłoszeniu awarii. 

Oprócz tego udostępniona zostaje usługa D-Link Assist, która pomaga szybko rozwiązywać zarówno niewielkie, jak i poważne problemy z działaniem urządzeń sieciowych, w najtrudniejszych przypadkach oznaczające konieczność wymiany ich na nowe. W ramach tej usługi dostępne są opcje wsparcia technicznego, a także instalacji, konfiguracji i diagnostyki u klienta.

Z bezpłatnej usługi RMA mogą skorzystać przede wszystkim właściciele produktów biznesowych z 5-letnią lub dłuższą gwarancją. Dostępna jest ona także dla każdego produktu z 2- oraz 3-letnią gwarancją po wykupieniu opcjonalnego 3-letniego przedłużenia gwarancji.

„Większość firm nie może sobie pozwolić na przestoje. Awaria sieci nie tylko może oznaczać straty finansowe, ale także uszczerbek na reputacji. Nowa usługa NBDS - wysyłka sprawnych urządzeń w następnym dniu roboczym, a także D-Link Assist - usługa planowania instalacji oraz konfiguracji, pomagają naszym klientom w ominięciu potencjalnych problemów wynikających z korzystania z technologii” – powiedział Kevin Wen stojący na czele D-Link Europe.

Źródło: D-Link

Odsłon: 7908 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-08 14:23

  No trudno, jak nie dali rady wprowadzić gwarantowanych czasów 4 lub 6 godzin, to chociaż NBD ujdzie. Niemniej jednak do sieciowej konkurencji im daleko.

  Skomentuj

 2. Qazzy
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-09 11:45

  "D-Link pomaga unikać dłuższych przestojów w działaniu sieci"
  Wreszcie ich sprzęt przestanie się zawieszać?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!