Na topie

Dakar 18 - nowa gra rajdowa w drodze

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Rajd Dakar ma w końcu doczekać się dobrej gry. Na razie jednak zbyt wcześnie, by oceniać, czy to może się udać w przypadku zapowiedzianego Dakar 18.

 • Dakar 18 - nowa gra rajdowa w drodze
A A

Mający pokaźne grono wielbicieli Rajd Dakar doczekać ma się wreszcie gry z prawdziwego zdarzenia. Firma Deep Silver zapowiedziała, że jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy Dakar 18 stworzony przez Bloodmoon Entertainment. 

Na razie o samej grze wiadomo niewiele. Potwierdzono jedynie, że będzie ona w pełni licencjonowana, że pojawią się tryby dla jednego i wielu graczy, że dostępne będą pojazdy z rozmaitych kategorii (w tym samochody, motocykle i quady), a także że świat będzie otwarty.

Wiemy też, że gra Dakar 18 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także że na wszystkich tych platformach oferować ma „oszałamiającą oprawę wizualną”. Otrzymaliśmy wprawdzie również zwiastun, ale próżno szukać na nim fragmentów rzeczywistej rozgrywki.

Dakar 18 – pierwszy zwiastun gry

Źródło: Deep Silver

Odsłon: 4255 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Kerebron
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-13 16:58

  A będą prawdziwe, kilkusetkilometrowe OS-y i nawigacja wg. roadbooka? No i oczywiście mozliwość modowania (pojazdy i trasy). Z tego co wiem, jedyną grą, która takie rzeczy oferuje, jest Rally Raid - dość leciwa, uproszczona i niestety z nieszczególną fizyką jazdy. Ale na bezrybiu i rak ryba...

  Skomentuj

  1. Zwierzak
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2018-01-15 00:18

   Był w ogóle jakieś gry rajdowe gdzie odcinek trwał dłużej niż 5 minut ? Gdyby tak odcinek po pustyni 100 km, otwarty świat, dowolna droga...to byłoby coś. Zawsze mógłbyś wybrać nieco inną trasę.

   Skomentuj

 2. stach122
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-13 19:18

  W sumie może być fajne, zobaczymy

  Skomentuj

 3. Dudzio993
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-14 14:23

  Czyżby na Quadzie kierował Pan Rafał Sonik ?:)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!