Na topie

Dalszy rozwój Dying Light - gra otrzymuje nowe dodatki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Techland pokazuje, że nawet wiele miesięcy po premierze gra otrzymywać może dodatkową zawartość. I to za darmo.

  • Dalszy rozwój Dying Light - gra otrzymuje nowe dodatki
A A

Gracze zgodzą się chyba ze stwierdzeniem, że niektórzy producenci zdecydowanie za szybko zapominają o swoich produkcjach. Tylko niektóre z nich liczyć mogą na naprawdę długie wsparcie i bezsprzecznie dotyczy to między innymi Dying Light.

Chociaż tytuł ten trafił do sklepów w styczniu 2015 roku to cały czas otrzymuje dodatkową zawartość. Tym razem twórcy oddają w ręce graczy dodatek Zrzut #1. Jest on darmowy i trafia na wszystkie platformy docelowe (PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4). Gracze otrzymują dzięki temu możliwość eliminacji nieumarłych przy pomocy 4 nowych gadżetów. Aby je zdobyć trzeba jednak zrealizować zadania specjalne.

„Wracaj do Harran! Ktoś najwyraźniej nie wie, że to Twoje podwórko. Ktoś komu należy się solidna lekcja pokory! Trzy Śmiercionośne Wynalazki czekają! Czwartego szukaj u naszych ziomali na Gemly. Wstań niczym Feniks z popiołów, uwolnij żądzę krwi i niczym As w potrzasku wyrwij się z uścisku śmierci!”


Warto też wspomnieć, że na Xbox One i PlayStation 4 trafił Zrzut #0, który do tej pory oferowany był tylko na PC. W tym przypadku spodziewać można się nowych przeciwników oraz skórki dla postaci gracza.

Przypomnieć trzeba, że na tym nie koniec. W lipcu obiecano przecież aż 10 dodatków, a zatem 8 kolejnych jeszcze przed nami.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Odsłon: 2800 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. st4lk3r
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-10-16 17:59

    Świetna gra i świetne wsparcie Techlandu, nic więcej dodawać nie trzeba. Nawet jeśli to drobiazgi, to miło, że producent o nas myśli prawie trzy lata po premierze! :)

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-17 00:20

      W pełni się zgadzam. Ciekawy jestem też kiedy planują nową część bo raczej będzie po sukcesie obecnej :)

      Skomentuj

  2. Zwis88
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-10-16 18:11

    Nie muszę wracać do harran, bo od 2015 stamtąd nie wyszedłem XD

    Skomentuj

  3. Macieyerk
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-10-16 22:51

    Miło , że jeszcze tytuł wspierają , kiedy konkurencja kończyłaby sequela . Ciekawią mnie bardziej przyszłe dodatki , głównie ta z misją fabularną.

    Skomentuj

  4. raffal81
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-17 09:36

    Muszę w końcu kupić DL :D

    Skomentuj

  5. dgrabarek
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-17 13:01

    Gra to dzieło sztuki muzyka wciąga tak mocno że bez zastanowienia kupie druga część. I ten klimat, grafika mnie nie interesuje poziom mi odpowiadał. Muzyka i dźwięki pamiętam ten dźwięk uderzenia łom jest identyczny jak w rzeczywistości. Wiem bo układam kostkę.

    Skomentuj

  6. belineaenter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-17 15:11

    Super, całość DL z The Following jest mega fajne, ostatnio obejrzałem serial Z Nation i się zdziwiłem bo dużo rodzaju zombie np: strażak, wybuchowce, napromieniowani, biegacz są w tym serialu i nie wiem kto od kogo zgapił ale wychodzi na to że Techland bo serial jest z 2014 wrzesień a DL 2015