• benchmark.pl
 • E3
 • Dark Souls III powstaje - mamy pierwszy zwiastun [AKT.]
Gry

Dark Souls III powstaje - mamy pierwszy zwiastun [AKT.]

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2015-06-17

Nad projektem czuwa sam Hidetaka Miyazaki, o jakość możemy więc raczej być spokojni.

Dark Souls III

NEWS [06.15.2015]: Podczas konferencji Microsoftu na E3 nie zostało zapowiedzianych tyle nowych tytułów, na ile liczyliśmy, ale za to te, których istnienie potwierdzono lub ujawniono, mogą się podobać. Do tego grona z pewnością zalicza się Dark Souls III.

O Dark Souls III mówiło się już od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś firma Bandai Namco oficjalnie potwierdziła, że gra faktycznie powstaje. Nie zdradzono niestety żadnych dodatkowych szczegółów, chociaż ogłoszono, że nad projektem czuwa na szczęście sam Hidetaka Miyazaki. 

Zaprezentowany zwiastun także nie ujawnia zbyt wiele. Wyraźnie pokazuje jednak, że „trójka” będzie utrzymana w podobnych, przepełnionych tajemniczością klimatach. Możemy również liczyć na starcia z ogromnymi (i pewnie niezwykle trudnymi do pokonania) bossami.

Już po zakończeniu konferencji Xbox Briefing firma Bandai Namco rozesłała informacje prasowe. Zawarte są w nich trzy ważne informacje. Po pierwsze, Dark Souls III będzie najprawdopodobniej ostatnią odsłoną serii. Po drugie, premiera odbędzie się na początku przyszłego roku. I po trzecie, gra zmierza na pecety oraz konsole Xbox OnePlayStation 4.

 

AKTUALIZACJA [17.06.2015]: Dark Souls III nie będzie jednak ostatnią częścią serii. W rozmowie z Eurogamerem pan Miyazaki zapowiedział, że będzie to jednak punkt zwrotny w jej historii. „Trójka” ma więc różnić się od swoich poprzedników, ale na razie nie wiemy jakie konkretnie nowości chce wprowadzić studio From Software, aby przedłużyć żywot Dark Souls. – „Zatem to punkt zwrotny, ale zdecydowanie nie meta”.

Źródło: PCGamer, Destructoid

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Połączenie jednej z najbardziej klimatycznych postaci Dark Souls 1 - Artoriasa z dosyć nudnymi olbrzymami z Dark Souls 2. Już czekam na to co Miyazaki wykombinował :D
  Zaloguj się
 • avatar
  czekam!
 • avatar
  Robi się z tego AC...
 • avatar
  A w tej wersji bedzie jakas fabula?
  ( Dla fanbojow: szukanie informacji na 3 roznych wiki to nie fabula)
  Zaloguj się
 • avatar
  Od DS odrzuca mnie wlasnie to ze wszyscy zachwalaja jaka to piekna gra bo cholernie trudna.
  Mnie akurat nie daje frajdy samotne zabijanie bossa przez 3 godziny i powtarzanie dziesiatki razy tej samej walki.
  Jest wiele gierek ktore ciesza nas dlugie godziny fabula i takie wole kupowac.