Na topie

Darkest Dungeon 2 nadciąga - nie zabraknie zmian

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: RPG Zwiastuny gier Producenci: Red Hook Games

Choć już pierwsza część to jeden z najbardziej intrygujących erpegów ostatnich lat, „dwójka” może być jeszcze lepsza. Niestety na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat Darkest Dungeon 2.

 • Darkest Dungeon 2 nadciąga - nie zabraknie zmian
A A

To już oficjalne! Nadciąga Darkest Dungeon 2 – kontynuacja genialnej, wymagającej i klimatycznej gry Darkest Dungeon, która od 2016 roku przekonała do tej masochistycznej rozrywki siedmiocyfrową liczbę graczy. W „dwójce” wszystkiego ma być więcej i wszystko ma być jeszcze lepsze.

Gra Darkest Dungeon 2 zapowiedziana

Gra Darkest Dungeon 2 ma być pod każdym względem większa. Aby to osiągnąć, w liczącej wcześniej pięć osób ekipie pracuje obecnie czternastu twórców, a kolejni mają dołączyć wkrótce. Autorzy obiecują zachowanie tego, co w „jedynce” było najlepsze, a więc przede wszystkim bohaterów, klimatu i mechaniki walki. Ta ostatnia jednak ma zostać odrobinę zmodyfikowana, aby jeszcze bardziej emocjonować.

Niespodzianką może być fakt, że w drugiej części Darkest Dungeon zostaniemy przeniesieni nie do lochów, lecz na górskie szczyty. Tam przyjdzie naszym bohaterom walczyć o przetrwanie tej niełatwej wyprawy, a kluczowym tematem opowieści będzie zbliżająca się apokalipsa. Więcej szczegółów – jak dotąd – brak.

Darkest Dungeon 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych, ale niewykluczone, że z czasem gra trafi również na inne platformy – konsole czy urządzenia mobilne. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się rynkowa premiera tego tytułu, ale prawdopodobnie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tymczasem zostawiamy was już ze zwiastunem, którym zespół Red Hook Studios zapowiedział tę grę:

Darkest Dungeon 2 – trailer zapowiadający grę:

Źródło: PC Gamer, VG247

Odsłon: 4248 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-20 10:24

  Jak na raz mogę być szczęśliwy a za razem krew mi się już gotuje od złości wiedząc co na nas czeka...

  Redakcjo,
  Co do daty premiery z wywiadu z Tyler Sigman i Chris Bourassa (założyciele studia Red Hook Studios) wygląda na to że trochę poczekamy na DD2:

  "We have grown to 14 at this point, and anticipate adding another half-dozen more in the coming 18 months."

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!