Gry

Brak planów na weekend? Sprawdź Call of Duty: WWII, For Honor lub XCOM 2

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-05-04

Nie masz w swojej kolekcji Call of Duty: WWII, For Honor lub XCOM 2? Pojawiła się okazja na zapoznanie się z tymi produkcjami bez opłat.

Pogoda dopisuje, długi weekend trwa, ale gdyby ktoś miał już dość grillowania to pojawiła się możliwość sprawdzenia kilku gier. Dodatkowo, jeśli któraś przypadanie Wam do gustu to jest szansa na tańsze zakupy.

Darmowy weekend z Call of Duty: WWII

Korzystający z PC za pośrednictwem platformy Steam sprawdzać mogą tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII - do niedzieli, do godziny 21:00 czasu polskiego. Osiągnięte postępy i odblokowane przedmioty można będzie zachować w przypadku zakupu gry.

A ten możliwy jest z rabatem w wysokości 35%. Za grę zapłacić trzeba obecnie 165,62 zł.

Darmowy weekend z For Honor

W przypadku For Honor darmowy weekend objął wszystkie platformy docelowe - PC (do 22:00 w niedzielę) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 (do 9:00 w poniedziałek). Ubisoft udostępnił całą zawartość gry, osiągnięte postępy i tutaj można będzie zachować w przypadku zakupu. Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie gry.

Darmowy weekend z XCOM 2

W przypadku XCOM 2 darmowy weekend objął natomiast PC oraz Xbox One. Trwa do niedzieli, do godziny 21:00 czasu polskiego.

Także tutaj po ewentualnym zakupie można będzie cieszyć się osiągniętymi postępami. A warto się nad tym zastanowić, rabaty są bowiem spore. Na Steam gra dostępna jest za 70,91 zł, a w sklepie Xbox za 78,87 zł.

Źródło: Steam, Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "Korzystający z PC za pośrednictwem platformy sprawdzać mogą tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII" Jakiej platformy?
  Zaloguj się
 • avatar
  Co chwila wywala z serwera nie da się grać.Próbowałem grać w wątek fabularny z For Honor na PC,średnio co 10 minut rozłącza, bardzo skutecznie Ubi zniechęciło mnie do korzystania z ich usług
 • avatar
  Podziękuję za możliwość umilenia czasu cheaterom w CoD...
  Zaloguj się