Na topie

Darmowy weekend z The Crew 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4 Tematyka: wyścigi Producenci: Ubisoft

Oferta dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Decydujący się na zakup mogą liczyć przy tym na sporą zniżkę.

 • Darmowy weekend z The Crew 2
A A

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem The Crew 2, ale nie mogliście pozbyć się ostatnich wątpliwości to producent postanowił Wam pomóc. Przez najbliższe dni grę można sprawdzać bez opłat.

Wszystko z racji darmowego weekendu. Ten już się rozpoczął i potrwa do 17 grudnia (za pośrednictwem Steam do 16 grudnia). Oferta dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Co tutaj niezwykle istotne, Ubisoft zdecydował się udostępnić do testowania całą zawartość gry, łącznie z najnowszym trybem Demolition Derby. Osiągnięte postępy można będzie zachować w przypadku zdecydowania się na zakup pełnej wersji.

To może być tym bardziej kuszące, że prócz sporej zniżki obowiązującej w trakcie darmowego weekendu, biorący w nim udział otrzymają prezenty - FORD GT TOURING (PC), BMW Z4 GT3 (Xbox One) lub Maserati Gran Turismo S (PlayStation 4).


Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 3267 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. marioking
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-13 23:58

  Faktycznie działa, na PS4 "tylo" 36Gb do pobrania... dobrze miec konto uplay przygotowane, bo trzeba sie zalogować by pograć nawet singla... osobiscie nie miałem wczesniej styczności z gra i spontanicznie pobrałem... raczek rozczarowujaca arcadówka... latanie akrobacyjne czy wyscigi motorowek a wszystko opiera się na robieniu głupot by zyskac poklask... z jednej strony życiowe ale jednak spodziewałem się czegoś bardziej jak Driveclub czy need.. a to jest słabiutkie i dobrze ze miałem okazje przekonać sie za free...

  Skomentuj Historia edycji

  1. st4lk3r
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-12-14 07:56

   Ściągnąłem wersję PC i faktycznie, gra jest bardzo odrealniona, grafika jest na średnim poziomie, a latanie samolotami to jakiś kompletny koszmar :) Przy okazji premiery czytałem wiele recenzji gry i żadna nie była zbyt przychylna, po godzinie z grą rozumiem dlaczego ;)

   Skomentuj

 2. hideo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-14 00:48

  a właśnie gram w darmowy tydzień ze Street Fighter V na ps4

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!