Na topie

Datel Super Sport 3X: kierownica dla PC, PS3 i Xbox 360

Autor:
Karolina Grązka

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria

Kategoria: Akcesoria Gry Kontrolery do gier Producenci: Hama

Gracze komputerowi będący maniakami wirtualnych wyścigów od klawiatury wolą specjalne kierownice dostosowane do cyfrowej rozrywki. Dystrybutor hama oferuje nowy model takiego kontrolera, kierownicę Datel z modułem pedałów gazu i hamulca, a także wibracjami.

Super Sport 3X to urządzenie podłączane do portu USB i działające zarówno z konsolami Xbox360 i PS3, jak i PC. W skład zestawu wchodzą dwa pedały na podstawie - przyspieszenia i hamulca, dwukierunkowa dźwignia zmiany biegów oraz w pełni gumowana kierownica utrzymana w czarno-szarej stylistyce.

AA

 Datel Super Sport 3X - kierownica dla graczy

Każdy z elementów jest wyposażony w duże przyssawki umożliwiające stabilny kontakt z podłożem. Sama kierownica obsługuje wibracje, a jej kąt wychylenia wynosi 180 stopni. Dodatkowo zamontowano w niej cyfrowy 8-kierunkowy pad, a także 21 programowalnych przycisków, których funkcje można zmieniać za pomocą dołączonego oprogramowania. Ze strony internetowej producenta można też ściągać specjalnie przygotowane profile z obłożeniem przycisków do konkretnych gier.

Cena detaliczna wprowadzonego właśnie na polski rynek kontrolera gier to 349 zł.
 

Więcej o kontrolerach:

Źródło: inf. prasowa

Odsłon: 6952 Skomentuj newsa
Komentarze

26

Udostępnij
    1. hideo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-28 09:30

      to co powiesz na Logitecha G27 za tysiaka? fakt, chciałbym mieć... podobno jedyna kiera, od której nie jedzie plastikiem czy zabawką na kilometr

      Skomentuj

      1. miedzianek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-28 09:55

        Zgadzam sie,sam planuje za jakis czas zasponsorowac sobie G27:)

        Skomentuj

        1. albi37
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-28 11:40

          a ja czytałem, że ta kierownica i tak nie spełni wymagań gracza, który stawia na realizm - więc de facto nie ma różnicy, czy kupi się kierownicę za 200PLN, czy za 1000PLN, bo technika jazdy będzie zbliżona (z poprawkami na zmianę biegów).

          Skomentuj

          1. hideo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-28 11:46

            a Thrustmaster T500?

            Skomentuj

          2. Kop3r
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-09-29 08:08

            My tu gadamy o przedziale max 1000zł a Ty tu wyjeżdżasz z kiera za 2 koła :)

            Skomentuj

      2. racedriver
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-28 09:57

        kolejny klon apollo rw-2009 / rw-2010 i pewnie pochodzacy z tej samej chinskiej fabryki.

        http://srvimg01.tablica.pl/images_tablicapl/4223671_1_644x461_kierownica-rajdowa-rw-2009-apollo-zdjecia.jpg

        no i ta cena, lol. nowa apollo kosztuje < 100zl

        Skomentuj

        1. hideo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-28 10:12

          jak popatrzyłem na te Apollo to wstyd tą tandetę podłączać do Gran Turismo XD

          Skomentuj

        2. kamil931207
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2011-09-28 16:24

          Zobacz tą kierownicę Tracer Speed Driver Pro http://intercena.pl/upload/images/products/big/KIEROWNICA_TRACER_TRK-SD_SPEED_DRIVER_PRO_WYPRZEDAZ_538.jpg Porażka producentów ;]

          Skomentuj

      3. marian73
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-09-28 20:54

        Oj kolego najpierw zanim coś napiszesz sprawdź w necie. Logitech driving force kupisz za 400. Pasuje do PC jak i do PS3. A jest o wiele lepsza od w/w

        Skomentuj

    2. marian73
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-28 20:51

      Myślę, że te przyssawki to chybiony pomysł. Ja mam kierownicę logitecha przykręcaną i czasem podczas grania wysuwa mi się

      Skomentuj

  1. Doman_BRD
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 09:30

    349zł za to?? dziękuje postoje, logitecha najsłabszego (ale znacznie lepszego) można wyrwać już za mniej niż 200zł a DFGT za 400-500 (1000x lepszego)

    Skomentuj

  2. b1tzz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 09:32

    Wieje kiczem na kilometr :)

    Skomentuj

  3. gucio2003
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 09:55

    Jak cos jest do wszystkiego ( pc,xbox360 , ps3) to jest do niczego .

    Do xksa tylko microsoftu kierownica , do PS3 to chyba G27 .

    Skomentuj

    1. piaseq
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-28 10:10

      Stuknij się w czerep. A co za różnica do czego podpinasz kierownicę?

      Skomentuj

    2. hideo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-28 10:16

      do ps3 jest G27 i DFGT, ponieważ na DFGT jest logo Gran Turismo to oczywiście zatwardziali pecetowcy nie powinni kupować tej kiery... ;)

      Skomentuj

  4. piaseq
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 10:09

    Plastix fantastix za cenę porządnej kierownicy.

    Skomentuj

  5. henry230
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 10:17

    hahah co to ma być?O cenie już nie wspomnę,jakbym miał kupić to kiere to wolałbym iść do baru napić się piwka,przynajmniej kasa nie zmarnowała by się:)

    Skomentuj

  6. henry230
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 10:18

    mały Edit-hahah co to ma być?O cenie już nie wspomnę,jakbym miał kupić tą kiere to wolałbym iść do baru napić się piwka,przynajmniej kasa nie zmarnowała by się:)

    Skomentuj

  7. TomPo75
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 11:07

    Może ta cena jest w groszach?
    Bo to coś wygląda jak "kierownica" za 34,90 z paleciaka w marketach.

    Skomentuj

  8. [PROTOTYPE]
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 12:55

    Ja uzywam G27 od roku czasu; i jestem zadowolony; polecam innym prztestowac ja.

    Skomentuj

  9. hilti88
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 15:58

    Te wibracje to se można wiecie....Porządna kierownicy ma elektryczny Force Feedback i po godzinie grania łapy mają boleć, a nie pyrka ci pod łapami i nic z tego nie ma i jeszcze 180 stopni. Ten artykuł wygląda jak reklamówka...Polecam Logitech Driving Force GT, dokładasz 50 zeta i fun gwarantowany.

    Skomentuj

  10. pawelj5
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 18:20

    Jeżeli pedały gazu i hamulca pracują na osobnych osiach to cena nie taka wysoka. Tańsze kierownice mają pedały na jednej osi i nie da się grać w prawdziwe gry rajdowe, takie jak choćby Richard Burns Rally.

    Skomentuj

  11. Wales21
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-28 18:51

    Ja gram na Logitech DFGT, ale do pełni szczęścia brakuje tej kierownicy prędkości w dzałaniu ff , jest troszke za woly i za głośny.

    Skomentuj

  12. henry230
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-29 09:35

    Minimum momo ,dfp dfpgt g25 g27 porsche FANATEC to są kierownice godne polecenia ,momo 300zl dfpgt 350 400zl,kumpel używaną dfp za 200 kupił,sam śmigam na g25 i nie ma lepszej kiery g27 jest podobna i nie mam zamiaru na nią zmieniać,po za tym po co jak jestem z obecnej zadowolony

    Skomentuj

    1. alek31
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-09-29 12:19

      A ja chętnie nabyłbym Fanateca Porsche GT3. Z wielu recenzji, które obejrzałem wynika, że jest ona lepsza w paru szczegółach. Niestety dostępność produktów Facateca jest zerowa.

      Skomentuj

  13. boliwier
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-28 12:27

    Dostałam taką kierownice w prezencie , ale nie chce działać .
    Czy trzeba do niej ściągać jakieś sterowniki ?
    Ma działać na PS 3 .
    Proszę o pomoc