Na topie

Dauntless - sieciowe RPG akcji za darmo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dauntless to fabularna gra akcji przeznaczona do zabawy z innymi. Oficjalnie jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

 • Dauntless - sieciowe RPG akcji za darmo
A A

BioWare, Capcom, Blizzard i Riot Games to niektóre spośród firm, które wcześniej zatrudniały developerów, działających teraz pod banderą Phoenix Labs. Oficjalnie udostępnili oni już swoje pierwsze dzieło. Jego tytuł to Dauntless.

Dauntless to dostępna za darmo, fabularna gra akcji osadzona w fantastycznym, ciągle zmieniającym się świecie pełnym latających wysp, w którym trwa walka pomiędzy ludźmi a (pożerającymi otoczenie) Behemotami. Wcielamy się w Pogromców organizujących łowy na wspomnianych antagonistów.

Dauntless screen 1

„Wspólnie z milionami graczy szlifuj swoje umiejętności podczas wymagających bitew w trybie współpracy, twórz potężne bronie i pancerze i przejdź do historii jako Pogromca z Ramsgate” – czytamy w oficjalnym opisie gry.

Dostępna w wersjach przeznaczonych na pecety (przez Epic Games Store) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 gra Dauntless przypomina trochę Monster Huntera. Jest jednak darmowa, a do tego oferuje croos-play i cross-progression. Innymi słowy: platforma nie ma znaczenia.

Dauntless screen 2

Gra Dauntless jest oficjalnie dostępna i zabawę można rozpocząć w każdej chwili, nie wydając ani złotówki. Twórcy z Phoenix Labs zapowiadają ponadto, że możemy liczyć na regularne aktualizacje i wydarzenia sezonowe, dzięki którym tytuł ten ma się nam nie znudzić zbyt szybko.

Dauntless screen 3

Pierwsze opinie są jak najbardziej pozytywne, ale jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to zerknijcie na (znajdujący się poniżej) zwiastun premierowy, krótko i przystępnie podsumowujący to, czym jest i co ma do zaoferowania gra Dauntless.

Dauntless – trailer premierowy gry:

Źródło: Phoenix Labs, Epic Games

Odsłon: 6048 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-05-22 18:34

  Przestałem czytać na "Epic Games Store" a szkoda nawet fajnie się zapowiadało.

  Skomentuj

  1. POSTMAN
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-05-23 09:23

   Wow jaki buntownik jesteś.

   Skomentuj

 2. Skaza
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-05-23 15:55


  Dostępne wyłącznie na Epic Games Store?

  Dziękuję, nie skorzystam.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)