• benchmark.pl
  • Gry
  • Dead Island Definitive Collection - zombie zaatakują raz jeszcze
Gry

Dead Island Definitive Collection - zombie zaatakują raz jeszcze

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-03-07

Dead Island Definitive Collection to pakiet zawierający dwie znane nam odsłony serii w ładniejszych szatach oraz nową grę Dead Island Retro Revenge.

Dead Island Definitive Collection

Losy Dead Island 2 to obecnie wielka zagadka. Nic nie wskazuje na to abyśmy mogli szybko doczekać się premiery tego tytułu, ale jednocześnie o całej serii można będzie sobie teraz przypomnieć.

Zapowiedziana została premiera Dead Island Definitive Collection. Mowa tutaj o pakiecie, w składzie którego znajdzie się Dead Island oraz Dead Island: Riptide. Spodziewać należy się też wszystkich dodatków, jakie zostały dla tych produkcji przygotowane.

To wszystko? Na szczęście nie. Obiecywana jest też znaczna poprawa szaty graficznej, która obejmować ma poprawione tekstury, bardziej zaawansowane oświetlenie i cienie, a także takie efekty jak anti-aliasing, HBAO czy motion blur.

Pakiet pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jego składzie wyląduje też mini-gra Dead Island Retro Revenge. To akurat nowość z zupełnie innym schematem rozgrywki (bijatyka 2D).

Premiera Dead Island Definitive Collection zaplanowana została na 31 maja. Poniżej zobaczyć możecie zwiastun przygotowany na okoliczność zapowiedzi.


Źródło: youtube - Dead Island, pushsquare

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    A ta wersja jest dalej od techlandu czy jak sprzedali to wzięli się za do Hindusi co drugiej części nie mogą ukończyć ??
  • avatar
    Marny pomysl imo. Po co wracac do DI kiedy jest DL? DL jest rozwinieciem DI, gdyby nie prawa do marki to dam glowe, ze gra nazywala by sie DI2. To nie przygodowka czy horror typu "przezyjmy to jeszcze raz".
    Zaloguj się