• benchmark.pl
 • E3
 • E3 2016: Death Stranding - Hideo Kojima powraca z nową grą
Gry PlayStation 4

E3 2016: Death Stranding - Hideo Kojima powraca z nową grą

opublikowano przez w dniu 2016-06-14

To bardzo tajemnicza produkcja, o której w zasadzie nie wiemy nic, poza tytułem. Jedno trzeba jednak przyznać: klimat wylewa się z ekranu.

Konferencja Sony na E3 2016 trwa sobie w najlepsze, a tu na scenie pojawia się nikt inny jak Hideo Kojima we własnej osobie. Ojciec serii Metal Gear wykorzystał imprezę, aby zapowiedzieć swoje najnowsze dzieło – Death Stranding.

Ceniony producent wyszedł na scenę, witany gromkimi brawami powiedział tylko z uśmiechem na twarzy: „I'm back”, po czym zapowiedział zwiastun i pozostawił nas z tysiącami pytań. Sam materiał niewiele wyjaśnia – jest dziwny, nieco przerażający, ale też niesamowicie klimatyczny. Krótko mówiąc: Kojima.

Niestety o samej grze nie wiemy nic. Może poza tym, że w roli głównej zobaczymy i usłyszymy Normana Reedusa. Z jakiego typu produkcją mamy do czynienia i jak będzie wyglądać rozgrywka – to pytania bez odpowiedzi.

Trzeba jednak przyznać, że debiut studia Kojima Productions pod skrzydłami Sony zapowiada się niezwykle intrygująco. Pozostaje nam więc tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkrety. Oby jak najkrócej.

Źródło: Sony

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czy... on... Czy on ma na brzuchy ślady po cesarskim cięciu? (?!)
 • avatar
  Dylan?! It's that You??
  Zaloguj się
 • avatar
  Czemu nikt nie krytykuje, że takiej grafiki nie będzie? Przecież po Watch Dogs 2 ostro niektórzy pojechali choć też zaprezentował tylko zwiastun na E3.
  Zaloguj się
  -2