Gry

Destiny 2 do sprawdzenia w bezpłatnej wersji próbnej

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-11-27

Trial dostępny będzie od jutra, na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Nic nie przekonało Was do tej pory do sięgnięcia po Destiny 2? Twórcy postanowili spróbować raz jeszcze zachęcić niezdecydowanych.

Tym razem nie będziemy jednak mówić o zwiastunach. Przygotowano darmową wersję próbną, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić rozgrywkę i wyrobić sobie o niej zdanie.

Trial ma być dostępny od jutra, na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przetestować można będzie wybrane elementy kampanii oraz rozgrywki wieloosobowej, ale szczegółów nie ujawniono. Pojawiają się przypuszczenia, że trial zaoferuje zawartość zbliżoną do tej, jaka pojawiła się podczas beta testów.

„Destiny 2 to dla ciebie nowość? Ciesz się bezpłatną wersją próbną i zanurz się w kinowej kampanii, w pojedynkę albo ze znajomymi. Pragniesz wyzwać innych graczy? Wkrocz na arenę trybu wieloosobowego i poddaj swoje umiejętności najważniejszemu z testów. Przenieś swoje postępy z wersji próbnej do pełnej po jej zakupie.”


Źródło: destinygame

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawe, dwa razy już w ciągu kilku dni złapano Activision / Bungie na szwindlu z lootboxami (White Engram czy jak im tam) za EXP (czyli za granie bo oczywiście można je kupować za realną kasę) a tu nadal cisza ;)

  Najpierw EXP nabijał się wolniej niż pokazywały cyferki, a teraz zwiększono ilość potrzebnego XP dwukrotnie.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jak tego triala ściągnąć?!
  Zaloguj się
 • avatar
  ta gra to istny fail jak battlefront 2
 • avatar
  Serio? Dosłownie dzień po tym jak zakupiłem gierke...
  Zaloguj się