Na topie

Destiny 2 do sprawdzenia w bezpłatnej wersji próbnej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Trial dostępny będzie od jutra, na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  • Destiny 2 do sprawdzenia w bezpłatnej wersji próbnej
A A

Nic nie przekonało Was do tej pory do sięgnięcia po Destiny 2? Twórcy postanowili spróbować raz jeszcze zachęcić niezdecydowanych.

Tym razem nie będziemy jednak mówić o zwiastunach. Przygotowano darmową wersję próbną, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić rozgrywkę i wyrobić sobie o niej zdanie.

Trial ma być dostępny od jutra, na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przetestować można będzie wybrane elementy kampanii oraz rozgrywki wieloosobowej, ale szczegółów nie ujawniono. Pojawiają się przypuszczenia, że trial zaoferuje zawartość zbliżoną do tej, jaka pojawiła się podczas beta testów.

„Destiny 2 to dla ciebie nowość? Ciesz się bezpłatną wersją próbną i zanurz się w kinowej kampanii, w pojedynkę albo ze znajomymi. Pragniesz wyzwać innych graczy? Wkrocz na arenę trybu wieloosobowego i poddaj swoje umiejętności najważniejszemu z testów. Przenieś swoje postępy z wersji próbnej do pełnej po jej zakupie.”


Źródło: destinygame

Odsłon: 3899 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. kubas246
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-27 22:20

    Serio? Dosłownie dzień po tym jak zakupiłem gierke...

    Skomentuj

    1. jarosgtx
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-11-27 23:04

      Serio? zakupiłeś wersję próbną,no,to gratuluję zakupu :P

      Skomentuj

    2. Niepiskoj
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-11-28 04:16

      Niesamowite.

      Skomentuj

  2. kci83
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-28 07:09

    Jak tego triala ściągnąć?!

    Skomentuj

    1. baca130
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-28 10:22

      Chyba jeszcze nie jest dostępna ale zapewne będzie z tej strony https://www.destinythegame.com/pl/free-trial

      lub programu blizzardu Battle.net

      Skomentuj

  3. Ghola
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-11-28 11:18

    Ciekawe, dwa razy już w ciągu kilku dni złapano Activision / Bungie na szwindlu z lootboxami (White Engram czy jak im tam) za EXP (czyli za granie bo oczywiście można je kupować za realną kasę) a tu nadal cisza ;)

    Najpierw EXP nabijał się wolniej niż pokazywały cyferki, a teraz zwiększono ilość potrzebnego XP dwukrotnie.

    Skomentuj

    1. ammarmar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-28 14:44

      Dokładniej chodziło o Bright Engram.

      Teoretycznie są tam przedmioty czysto kosmetyczne, ale w praktyce można znaleźć np. lepszy pojazd niż zwykłe (pozwala szybciej poruszać się po mapie albo np. jest bardziej zwrotny).

      Albo np. lepszego ghosta, który np. powoduje, że zdobywasz 15% więcej XP w multi albo, który np. wykrywa skrzynki z lootem na mapach. Ja np. znalazłem takiego, który powoduje, że strzelanie z broni automatycznie generuje "telemetry data", które można wymienić na broń u zbrojmistrza.

      Skomentuj

  4. Pioyer
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-28 16:01

    ta gra to istny fail jak battlefront 2