Na topie

Oto jak prezentuje się Destiny 2 w pełnej krasie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Podczas specjalnego wydarzenia ekipa Bungie pokazała Destiny 2 na pierwszym filmiku z rozgrywki, a także podzieliła się kilkoma informacjami.

  • Oto jak prezentuje się Destiny 2 w pełnej krasie
A A

Półtora miesiąca od „zwiastuna ogłaszającego” musieliśmy czekać na pierwszy zapis rozgrywki z Destiny 2. O tym, czy było warto, możecie przekonać się sami już teraz.

Film, który serwuje nam ekipa Bungie, trudno nazwać czystym zapisem rozgrywki. W rzeczywistości jest to mieszanina, w której łączą się króciutkie fragmenty wideo z perspektywy gracza, momenty rozgrywki uchwycone „wolną” kamerą oraz kinowe wprowadzenie do pierwszej misji w Destiny 2 zatytułowanej „Homecoming”. Spójrzcie:

W Destiny 2 jako wygnańcy wyruszymy w podróż po Układzie Słonecznym, by odkryć nowy arsenał broni i zdolności bojowych, koniecznych do pokonania Czerwonego Legionu dowodzonego przez Lorda Ghaula. Konkretnie przyjdzie nam zwiedzić cztery lokalizacje – są to: Ziemia, Tytan (księżyc Saturna), Io (księżyc Jowisza) oraz „dziwna i niestabilna planetoida” Nessus.

Przy okazji otrzymaliśmy jeszcze nowy zwiastun:

Premiera gry Destiny 2 na PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 8 września. Powstaje również wersja pecetowa, ale ta nie ma jeszcze daty. Wiemy za to, że nie będzie portem z konsoli, lecz samodzielnym projektem. Pracuje nad nim ekipa Vicarious Visions, a wydany zostanie on nie na Steamie, ale na Battle.net. Mówi się o rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Źródło: VG247, Bungie, IGN

Odsłon: 2219 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. BILInek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-19 07:54

    Wydana bedzie na battle.net to blizard sie pod tym podpisuje? pod CoD tez sie podpisze to juz bedzie kolejne EA i Ubi?

    co do samej gry to taka dzieciowa strzelanka, jakos ostatnio brakuje tytulow jak Escape from Tarkov :)

    Skomentuj Historia edycji

    1. Arek9182
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-19 08:16

      Jedynka po jakims czasie byla zajebista.
      Blizzard sie podpisuje bo wspolpracuje z Bungie przy tworzeniu tej gry.
      Mechanika jest zywcem wyjeta z diablo.
      Bardzo dobra gra wiec kto nie gral to polecam.

      Skomentuj

  2. Niepiskoj
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-05-19 08:40

    "Mówi się o rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę"

    a o 8K 120 klatkach się nie mówi? Co to w ogóle za dziwne stwierdzenie jest odnośnie PC? Bo na konsoli to rozumiem że jest to z góry narzucone ale w przypadku PC kogo obchodzi o jakiej rozdzielczości się mówi jak każdy będzie grał w takiej na jaką mu własny komputer pozwoli.

    Skomentuj

    1. oxygen3
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2017-05-19 09:43

      O 8k sie nie mówi bo ludzkie oko i tak nie jest w stanie tego dostrzec. Wg Ciebie wszystkie gry konsolowe sa teraz w 4K z gory narzucone? Większej bzdury nie słyszałem. A na PC owszem kazdy zagra na tyle na ile mu sprzęt pozwoli ale info jest po to, żeby posiadacze mocniejszego sprzętu mogli wiedzieć, że w ogóle gra obsługuje taką rozdzielczość.

      Skomentuj

      1. Niepiskoj
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-05-19 14:11

        Czytać ze zrozumieniem to raczej nie potrafisz, napisałem chyba wyraźnie że na PC każdy gra w rozdzielczości na jaką mu sprzęt pozwoli. Jeżeli jest inaczej to tylko dlatego że producent to blokuje a na konsolach to chyba wiadomo jaka grafika jest.
        8K mnie natomiast jeszcze mniej, na chwilę obecną niż 4K interesuje, bo widzę że z pojmowaniem u ciebie tak samo kiepsko jak z rozumieniem tekstu pisanego i nie załapałeś sarkazmu.

        Skomentuj

      2. rlistek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-05-19 15:44

        "Ludzie oko nie widzi więcej jak 30fps!" D:

        http://i.imgur.com/w7qvbjr.mp4

        Skomentuj Historia edycji

  3. Pankracy666
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-19 10:57

    Warto zagrać, wersja DESTINY THE COLLECTION kosztuje 155 zł - w tym wszystkie DLC.

    Biorąc pod uwagę jak kupowałem jeden dodatek za ponad 100 zł a było ich kilka to są to śmieszne pieniądze...

    Skomentuj

    1. SirMichael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-19 12:37

      a jest na pc? :)

      Skomentuj

  4. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-05-19 13:33

    REDAKCJO!!!!

    Na PC wyjdzie również 08/09/17:
    https://twitter.com/geoffkeighley/status/865286890865385473

    Skomentuj

  5. LukisK
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-05-19 14:26

    Jeszcze żadnego INFO na temat tego że Destiny 2 będzie dostępne na PC wyłącznie na platformie Blizzarda która podjęła współpracę z Bungie oraz Activision odnośnie Destiny 2.