Na topie

Upiększone Destroy All Humans! ukaże się w 2020 roku [AKT. 2: gameplay]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Odświeżanie gier to trend, który nie jest szczególnie lubiany przez miłośników elektronicznej rozrywki, ale czasem warto dać szansę takim remake’om. Szczególnie, gdy mowa o takich tytułach jak Destroy All Humans!

 • Upiększone Destroy All Humans! ukaże się w 2020 roku [AKT. 2: gameplay]
A A

News oryginalny, 8 czerwca 2019: Pierwotnie gra Destroy All Humans! Została wydana w 2005 roku, a jej odświeżona wersja zostanie wydana przez THQ Nordic piętnaście lat później. Autorzy z ekipy Black Forest Games nie zamierzają wprowadzać drastycznych zmian, lecz ulepszyć to, co konieczne i upiększyć całość, by dawała frajdę także dziś.

Destroy All Humans! Screen 1

Destroy All Humans! Screen 2

Cała opowieść o inwazji obcych w alternatywnej wersji lat 50. ubiegłego wieku zostanie więc nietknięta. Sama gra zostanie jednak zbudowana od podstaw i można liczyć na ładniejszą grafikę, poprawioną mechanikę rozgrywki oraz nowinki, takie jak moc psychokinezy. 

„Zbieraj ludzkie DNA i obal rząd USA w wiernie odnowionej grze akcji o inwazji kosmitów. Wykończ nędznych ludzi przy pomocy szerokiej gamy broni i umiejętności psychicznych. Obróć miasta w perzynę swoim latającym spodkiem! Jeden wielki krok prosto w ludzkość!” – czytamy w zapowiedzi.

Destroy All Humans! Screen 3

Destroy All Humans! Screen 4

Celem twórców jest pokazanie nowej generacji graczy, dlaczego Destroy All Humans! jest uznawana za jedną z najzabawniejszych i dających najwięcej frajdy produkcji w historii. Owoc ich pracy będą mogli sprawdzić pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Na razie nie otrzymaliśmy żadnego zapisu rozgrywki, więc musimy się zadowolić screenami (przecinającymi treść tego newsa) oraz filmowym zwiastunem koncentrującym się wokół obcego bytu znanego jako Crypto-137 (z utworem zespołu Rammstein w tle)…

Destroy All Humans! (2020) – trailer:

Aktualizacja, 10 czerwca 2019: Podczas targów E3 2019 doczekaliśmy się pierwszego zapisu rozgrywki z odświeżonej (a właściwie zbudowanej na nowo od podstaw) gry Destroy All Humans! Remake przezabawnej produkcji z 2005 roku prezentuje się naprawdę dobrze!

Na dobry początek, twórcy postanowili pokazać, jak wygląda latanie statkiem kosmicznym i likwidowanie obiektów na swojej drodze za pomocą lasera, a w tak zwanym międzyczasie możemy zobaczyć przerywnik filmowy. Niestety na razie nie zobaczyliśmy innych elementów zabawy, ale już teraz wygląda to obiecująco. Sami zobaczcie (gameplay rozpoczyna się w 1:06 i trwa właściwie do samego końca):

Destroy All Humans! - gameplay z E3 2019:

Aktualizacja II, 14 czerwca 2019: I mamy kolejny materiał prezentujący grę Destroy All Humans! – odświeżoną wersję jednej z najzabawniejszych produkcji tego wieku. Tym razem wreszcie możemy przyjrzeć się także innym elementom rozgrywki niż samo latanie statkiem kosmicznym i niszczenie wszystkiego, co napotka się na swojej drodze.

Nowy, 15-minutowy film opublikowany na kanale GameSpot zawiera przerywniki filmowe i fragmenty czystej rozgrywki. To szansa, by przyjrzeć się możliwościom protagonisty, sposobom na eksplorację świata i oddziaływania na jego elementy, a także walce z przeciwnikami, jak i samemu interfejsowi. Co tu dużo mówić – zobaczcie sami, jak to wygląda:

Destroy All Humans! - (jeszcze jeden) gameplay z E3:

Źródło: THQ Nordic, VG247, Push Square, GameSpot

Odsłon: 7369 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-06-10 19:54

  Trailer genialny, więcej takich proszę!

  Mam nadzieję, że gra będzie mieć jakąś fabułę głębszą niż rozwal to, a potem tamto...

  Skomentuj

  1. gameforever
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-06-14 18:39

   ograłem to za czasów PS2, to fabuła groteskowa, ale ta gra właśnie taka ma być bazuje na humorze ala Kosmici Atakują, fabuła oczywiście będzie ale pewnie destroy, destroy, destroy

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!