Na topie

Blizzard pokaże grę Diablo 3 na PlayStation 3 podczas imprezy PAX East 2013 - galeria

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 3

Kategoria: Gry PlayStation 3 Producenci: Blizzard

Firma Blizzard zapowiedziała, że podczas dzisiejszej konferencji PAX East pokaże grę Diablo 3 w wersji na konsolę PlayStation 3.

diablo 3 wygląd konsola playstation 3

AA

Na rozpoczynającej się dzisiaj imprezie PAX East 2013, która odbywa się w Bostonie w Stanach Zjednoczonych, firma Blizzard ma zaprezentować odwiedzającym konferencję gościom grę Diablo III w wersji na konsolę Sony PlayStation 3.

Podczas konferencji PAX East, która zaczyna się dziś i potrwa do 24 marca, oprócz prezentacji gry w wersji przeznaczonej dla konsoli, twórcy udostępnią gościom wersję demo gry na PS3. Gracze będą mogli spróbować swoich sił we fragmencie kampanii, którym ma być Akt III. Do dyspozycji graczy zostaną oddane dwie postacie: łowca demonów i barbarzyńca.

Blizzard zapewnił wcześniej, że podczas imprezy zademonstruje przebudowany na potrzeby konsol interfejs gry oraz inwentarz. Dodatkowo gracze mają zobaczyć jak wygląda bezpośrednia kontrola nad postacią, jak prezentują się starcia oraz jak funkcjonuje nowy model kamery gry.

Warto dodać, że Blizzard przebudował także balans postaci i dostosował poziom trudności do konsol, tak aby gra na padzie była komfortowa. Przed startem imprezy PAX East w sieci pojawiły się pierwsze obrazy prezentujące rozgrywkę i interfejs gry na konsolach.

Obecnie nie jest znana data premiery gry w wersji na konsolę. Przypominamy jednak, że ma ona ukazać się zarówno na PlayStation 3, jak i Xbox 360 oraz nadchodzącej PlayStation 4.

Źródło: eu.battle, worthplaying, examiner, shacknews

Odsłon: 6273 Skomentuj newsa
Komentarze

47

Udostępnij
  1. Q'bot
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-03-22 14:56

    Z grą w komplecie klawira i mysz? ;>

    Skomentuj

    1. sshadowek
      Oceń komentarz:

      -15    

      Opublikowano: 2013-03-22 14:58

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Przecież na padzie lepiej się bedzie grało

      Skomentuj

      1. Grinch
        Oceń komentarz:

        9    

        Opublikowano: 2013-03-22 14:59

        jasne....

        Skomentuj

          1. Mulciber
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-03-22 16:30

            Pewnie znerfią jeszcze bardziej niż dotychczas i będzie spoko. Może być problem z DH ale za to np Monk nadaje się pod pada idealnie.

            Skomentuj

          2. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:43

            Właśnie DH się nie obawiam.

            Gorzej jak zrobić teleport czarodziejem na padzie bez kursora.
            Ale może jakoś wymyślą, że grzybkiem podajesz kierunek, a odległość wychyleniem i na czuja. nie wiem.

            Skomentuj

          3. BariGT
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2013-03-23 11:16

            Nie rób sobie jaj. Tak długo jak masz kasę (prawdziwą) na zakupy na "aukcjach" to sobie poradzisz. Sam załapałem się na tym, że na LVL40 więcej czasu spędzałem na aukcjach niż w grze - wtedy sobie ta grę odpuściłem.

            Skomentuj

      2. drumlin
        Oceń komentarz:

        -8    

        Opublikowano: 2013-03-22 15:16

        ręce opadają polscy gracze...

        Skomentuj

    2. davidoff
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2013-03-22 15:16

      No tak na PC nie zabłysło jak od niej oczekiwali teraz trzeba pchać dalej...

      KASKA KASA KASA!

      Skomentuj

      1. Maciej Lewczuk
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2013-03-22 15:22

        A po co produkuje się cokolwiek? Dla idei? Pewnie, że dla kasy. To chyba normalne, że ktoś chce zarobić na własnym produkcie ;)

        Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-03-22 15:42

          Ale jak już chcą zarobić dobrze to niech się postarają widać to dobrze po EA pograjcie w ich gry sprzed 2005 roku np NFS U2 albo U1 to jest gra a teraźniejszy The Rum czy Most Wanted ten najnowszy gry na max 2 godziny + MP ale też nie jest za dobry te gry zawsze słynęły z tzw. Kariery

          Skomentuj

          1. Chiny_X
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-03-23 09:23

            Też dobrze wspominam NFSU2, fajna zabawa, rozbudowany tuning... eeh

            Skomentuj

      2. naqerpl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-23 07:52

        Ponad 12mln zarejestrowanych kodów. Najszybciej sprzedająca się gra na PC w historii. Może Ci się zdaje, że jak jakis gimbus napisze: "Stałe podłączenie do internetu ? ... buahahaha w zyciu tego nie kupie, blizzard zaliczy klapę ... buahahah" to cały świat pójdzie za takim człowiekiem ? Poza tym Diablo 3 jest bardzo solidną grą jedną z lepszych w poprzednim roku, nawet powiem, że grywalnie jest lepsza od poprzednich części, klimatu nie ma bo jak w dzisiejszych czasach miała by mieć ? Najgorsze jest w tym to, że ten gimbus potem pójdzie i kupi w ciemno gierki Activision i EA...

        Skomentuj

        1. QraJr
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-23 09:34

          A wiesz że Blizzard to tak naprawdę Activision ?? Tak tak 12 milionów kopi tylko ciekawe czemu po roku gra to mniej wiecej 100k graczy z czego 80% to boty koxające golda.

          Skomentuj

          1. naqerpl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-03-23 19:09

            To może wiesz, że blizzard to nie jest activision jest tylko częścią "Activision Blizzard i z tego co wiem nawet cząstka activ nie wpłynęła na blizzarda.
            BTW: Może mialem 6 lat jak wychodziło Diablo, ale to nie zmienia faktu, że jak miałem 8 lat grałem w nią dość sporo (po cichaczu, ale grałem). W diablo 2 zacząłem grać kilka miesięcy przed premierą LOD i nie róbcie takich oczu ... "coo 8 latek gra w diablo ?" czy to jest coś niesamowitego czy jestem jakimś wyjątkiem 1 na 1 000 000?

            Skomentuj

          2. BariGT
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-03-23 22:07

            6-cio latek grający w Diablo1 - litości. Co do 12 mln sprzedanych kodów, przyznaje ja też dałem się nabrać ale pograłem w to może ze 3-4 tygodnie głównie ze względu ne to ile zapłaciłem w dniu premiery. Obecnie żaden ze znajomych co kupili nie gra, za to odkurzyliśmy sobie D2 LoD :D. Ciekawym eksperymentem byłby dodatek do D3 - 500tys kopii - MAX

            Skomentuj

        2. BariGT
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2013-03-23 11:20

          W czasie premiery Diablo1 miałeś 3 latka, w czasie premiery D2 - 8 - to wyklucza Cię z dyskusji o tej serii.

          Skomentuj

  2. Andreneus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-22 15:18

    Zobaczymy co tam wykombinują:)

    Skomentuj

  3. drumlin
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-22 15:19

    Na PC nie zabłysło bo zabezpieczenia ma takie ze jak do tej pory skutecznie przeszkadzało mi zagrać gratuluje blizzardowi bo mój bank nie ma takich zabezpieczeń w dostępie do konta. Puki takie akcje są będę wielbił piraty za prostotę obsługi

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-03-22 15:20

      Ukończyłem grę 3 razy i nie wiem o jakich zabezpieczeniach piszesz.

      login i hasło na starcie gry to za trudne jest?

      lol.

      Skomentuj

        1. mgkiler
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2013-03-22 15:48

          Trzeba było grać tydzień po premierze.

          Tak ciężko uwierzyć, że ktoś nie miał żadnych kłopotów z grą?

          Skomentuj

          1. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:32

            A ty wypowiadasz się w imieniu wszystkich.

            Jesteś Bogiem, czy jak, że wiesz, że wszyscy mają problemy?

            Wejdź sobie na fora. Od DAWNA nie słyszałem by ktoś narzekał, że nie może grać.


            Nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Bez przytoczenia statystyk czy dowodów, to jesteś jedynie haterem.

            Skomentuj

          2. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:36

            Po za tym gram w Starcrafta kilka razy w tygodniu. Miliony ludzi grają i w Starcrafta i w Diabli. Znam masę osób którzy grają. I jakoś problemów nie mają.

            Wejdź sobie na strony społecznościowe i znajdź mi kiedy ktoś ostatni raz pisał o jakich kolwiek problemach.

            Wejdz sobie na teamliquid czy inny portal poświęcony tym grą.

            Ale na benchmarku to sami tylko którym nic nie działa.

            Mam rozegranych ponad 600 gier w SC2 i nigdy nie zaliczyłem żadnego disconecta, ani żaden z moich znajomych.

            Ale haters gonna hate.

            Skomentuj

          3. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:40

            Kiedy miałeś ostatnio wyłączone serwery Blizzarda?

            Serwery są wyłączane tylko wtedy gdy wychodzi nowy patch. A wychodzi on raz na parę miesięcy a wyłączają serwery na parę godzin w godzinach wczesno rannych (koło 4tej nad ranem).

            I zawsze masz podany dokładny termin kiedy to nastąpi w ramce obok logowania.

            Skomentuj

          4. QraJr
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-03-23 09:36

            Servery restartowane są raz w tygodniu we wtorek.

            Skomentuj

          5. Mulciber
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-03-22 16:38

            Grałem od premiery przez kolejne 2 miesiące od czasu do czasu (gra nudna ale wypadało skończyć jak się już wyrzuciło tyle pieniędzy w błoto, więc się raz na tydzień człowiek zmuszał żeby pofarmić te 2h) i bardzo często ping był taki że nie dało się grać. Nie mówiąc o co chwile padających serwerach, a AH załamywało się średnio raz na tydzień. A z tego co pamiętam raz padło nawet na parę dni.

            Skomentuj

          6. Jake24
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:28

            Ależ Ty bzdury piszesz...

            Skomentuj

          7. Mulciber
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:37

            To może żyję w jakimś alternatywnym świecia albo Blizzard mnie nienawizi O-o"

            Skomentuj

          8. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2013-03-22 17:42

            A może grasz na prepaidzie?

            Sprawdz jaki masz ping np do google, czy wp.

            Ja do wp/google mam 20-30ms.

            A na Battle.Necie 50-70ms.

            Skomentuj

          9. Mulciber
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-03-22 18:13

            A to jakaś różnica czy gra kupiona prepaid a po premierze?

            Teraz to mi akurat cuda z pingami wychodzą bo mam router zrypany (rzędu 200) Ale w tym samym czasie co w Diablo grywałem w WOWa i BF3 i nie było najmniejszego problemu z pingami.

            Chyba że wy graliście na amerykańskich serwerach.

            Skomentuj

          10. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-03-22 18:16

            Chodzi mi z czego masz net.

            Czy przez kabel telefoniczny.
            Czy radio
            Czy prepaid z telefonu.

            Skomentuj

          11. Mulciber
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-03-22 18:31

            Nie no kablem, inaczej to się nie da w nic grać.
            Nie piszę pozatym o grze teraz tylko od premiery przez kolejne 2-3 miesiące. A dokładnie do wyjścia pierwszego poważnie ułatwiającego grę patcha. Po przejściu całości gra poszła do kosza więc jak jest teraz, nie wiem :)
            No ja też na Europejskich i AH działało wtedy tragicznie, serwery też.

            Skomentuj

          12. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-03-22 18:50

            Ja zacząłem grać jakoś miesiąc, czy półtora po premierze bo wcześniej ciężko było grę kupić.

            Wiem, że pierwsze dni to nie dało się wejść bo ludzie się rzucili i przeciążyli serwery, ale to były tylko pierwsze dni po premierze.

            Tak samo sklepy... Wszystkie egzemplarze wysprzedane w godzinę po premierze.

            No i jak już zagrałem ten jakiś czas po premierze to 0 problemów.

            W SC2 też grałem od premiery i 0 problemów.

            W WoWa też grałem, ale krótko.

            Skomentuj

          13. Mulciber
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-03-22 19:50

            Ja grałem od premiery do wyjścia patcha 1.04. Chwilę po wprowadzeniu paragonów. Pamiętam to jako jeden okres więc trudno mi sobie przypomnieć jak działało pod koniec. Może to kwestia nastawienia gdzie człowiek już styrany tym co było na początku traktował to jako "znowu cholera nie działa" a dla Ciebie wtedy to był poprostu jeden niezauważalny incydent ;)

            Skomentuj

          14. QraJr
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-03-23 09:41

            Piszesz bzdury bo to Blizzard dał ciała i chyba 50% zamówionych kopi nie wyszła z produkcji. Dlatego ludzie mieli anulowane pre-ordery a sklepy podostawały po 100 kopi a nie po 1000. Niesamowita wtopa Blizzarda ale ty starasz się to przekuć w sukces że Diablo3 jest takie popularny.

            Skomentuj

          15. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-03-22 18:17

            Ja gram na Europejskich, ale Beta HotS była na amerykańskich i też chodziło mi super.
            Żadnych lagów nie miałem. Nie wiem jaki miałem ping do USA, ale idealnie się grało.

            Skomentuj

        2. zaraza
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-22 16:28

          pewnie pirat...

          Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-03-22 22:33

        nooo, zapomniales o tokenie chyba, który przez dlugi czas nie dzialal prawidłowo, do tego nie wieziec czemu musialem specjalnie do nich jeszcze dzwonic bo po 2 miesiącach przerwy nagle miałem konto zablokowane zupełnie przez przypadek. Odblokowali i przeprosili ale człowiek wieczor miał z glowy.

        Skomentuj

  4. typ71
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-03-22 18:14

    gra od poczatku byla tworzona dla konsol. patrz czteroosobowe multi. pecetowcy jedynie byli beta testerami, teraz dostaniemy prawdziwe diablo z masa dodatkow.

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-03-22 18:19

      Akurat nie jest problem zrobić na konsole 4 osoby, a na PC 8.

      Tylko po prostu za duży chaos by był, bo już dla 4 osób nie wiadomo co się dzieje.

      Skomentuj

    2. Varso
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2013-03-22 19:16

      Dokładnie. Uproszczenie rozgrywki itp. ewidentnie szło w stronę konsol.

      I spoko się sprzeda ze sloganem w stylu -
      Legenda PC teraz exclusive na PS3 ;)


      Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-22 22:34

      nie była robiona pod konsole, bo na konsoli mogli by i zrobić 8 graczy, ale chodzi o sposób rozgrywki - bylby bałagan i chaos.

      Skomentuj

    4. BariGT
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-03-23 11:23

      gra uproszczona do bólu - w sam raz na konsole - pełna zgoda tutaj

      Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-03-22 23:33

      Cienie są, AA też.

      Oświetlenie furory nie robi, ale jakieś tam jest :)

      Po prostu miało być bajkowo.

      Skomentuj

  5. Izzack
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-22 21:36

    Jak dla mnie używanie skilli na padzie będzie dynamiczniejsze przez troszkę wygodniejsze rozmieszczenie, choć niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić bo wolą PC'ty. W pierwsze Diablo miałem na PSX'a i grało się całkiem miło

    Skomentuj

  6. maxishine
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-22 23:41

    INTERPUNKCJA ludzie.. przecinki!.... Tak strasznie cięzko się czyta Wasze komentarze że strach...

    Skomentuj

  7. kubarzadzi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-23 10:08

    Wychodzi niedługo ps4? Zrobimy D3 na ps3 co tam. Zrobiliby dodatek w postaci całego aktu bo tak to nie ma potem co robić.

    Skomentuj

  8. grzecho 75
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-24 15:27

    Trochę ścina diablo na konsolach O.o najwyższy czas na ps4 :o