Na topie

Diablo 3 z rozgrywką międzyplatformową? Nic z tego

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: RPG Producenci: Blizzard

Wydawało się, że posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w bezpośrednich pojedynkach. Blizzard zaprzeczył takim rewelacjom.

  • Diablo 3 z rozgrywką międzyplatformową? Nic z tego
A A

W ostatnich dniach Internet obiegły informacje sugerujące, iż w Diablo 3 pojawi się opcja rozgrywki międzyplatformowej. Okazuje się jednak, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Zamieszanie wywołała publikacja Business Insider. Wynikało z niej, iż to sami twórcy zasugerowali podobny obrót spraw i podczas prezentacji gry na Nintendo Switch oznajmili, że wkrótce posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w bezpośrednich pojedynkach. Musiało dojść jednak do sporego nieporozumienia, ponieważ pytany o całą sprawę Blizzard wydał krótki, ale jasny komunikat.

„Chociaż bardzo spodobał nam się pomysł połączenia naszych graczy na różnych platformach, nie planujemy w tej chwili wdrażania rozgrywki wieloplatformowej dla Diablo 3.”

Nie znaczy to jednak, że Diablo 3 nie będzie dalej rozwijane. Wiele w tej kwestii powinniśmy dowiedzieć się podczas konferencji BlizzCon. Być może pojawi się na niej również głośna zapowiedź, pewne jest bowiem, że Blizzard pracuje nad kilkoma projektami w uniwersum Diablo.

Źródło: gameinformer

Odsłon: 3823 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. sn00p
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-10-14 10:50

    Diablo 3 to trup!

    Skomentuj

  2. BariGT
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-10-14 11:25

    Dalem rade przejsc D3 2 postaciami ale tylko na 1 poziome i to tylko przez sile woli. Nudy, powtarzalnosc i farm-boty.

    Skomentuj

    1. owatanka
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-14 18:18

      To i tak lepiej niz ja , ukonczylem gre na normalu i nawet nie wbilem lvlu 60 ... poprostu nuda mnie zabijala walczylem zeby nie zasnac przy tej grze.

      Skomentuj

  3. Qpers
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-10-14 12:20

    Dziwne.. Gra została totalnie zdegradowana względem pierwszych prezentacji właśnie z myślą o konsolach.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-15 10:36

      zdegradowana? w czym?
      przeciez ta gra wyszła na pecety i długo pozniej dopiero pojawila sie na konsoli bo musieli całkowicie przebudowac system sterowania i mechanikę gry,

      Skomentuj

  4. bandan
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-14 12:35

    haha, to przekracza ich możliwości, żeby taką rozgrywkę wprowadzić. To jest prawdziwy powód.

    Skomentuj

  5. elmak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-14 13:52

    "Wydawało się, że posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w bezpośrednich pojedynkach" Sugerujecie, że ktoś puścił plotę, że w D3 ma być PvP??

    Skomentuj

    1. owatanka
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-14 18:21

      W diablo 3 jest pvp ale tak zle zbalansowane ze nie ma najmniejszego sensu tam wogole grac , grajac wojakiem czy palkiem nie masz absolutnie szans nawet zobaczyc huntera a ten zbombarduje cie z daleka , zginiesz zanim zaczniesz grac takie pvp...

      Skomentuj

  6. n4zgul
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-14 13:54

    Panowie ciekawostka najbliższy Blizzcon zaraz po rozpoczeciu w pierwszej kolejności jest panel : Przyszłość Diablo.

    https://blizzcon.com/pl-pl/schedule#fri-nov-2

    2 Listopada okaże się czy dadzą coś nowego :) czy już zupełnie tą gre olali.

    Skomentuj Historia edycji

  7. Wenezo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-15 00:18

    Kiedy D4?

    Skomentuj

  8. Azik73
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-15 08:31

    Diablo 3 z tym modelem "online always" się średnio przyjęło, w stosunku do "dwójki" jakoś mnie nie przekonała...
    I nie chodzi tu o grafikę, tylko same postacie - amazonka strzelająca z łuku jak z karabinu maszynowego? Ech...
    Takie kwiatki można mnożyć.

    Skomentuj

  9. Jake_24
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-15 10:00

    Blizzard przeniósł już Diablo III do klasyków, więc tutaj już raczej za wiele nie podziałają. Zobaczymy co tam wymyślili nowego za niecałe 3 tygodnie.

    Skomentuj

  10. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-16 16:20

    Diablo 3? A co to?