Na topie

W Diablo III rozpoczął się Sezon Chciwości

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Oto co firma Blizzard przygotowała na czternasty sezon Diablo III (zwany też Sezonem Chciwości), który oficjalnie wystartował w tym tygodniu.

  • W Diablo III rozpoczął się Sezon Chciwości
A A

Diablo III ma już swoje lata, ale że ma do zaoferowania graczom naprawdę sporo, wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeśli nie opuściliście jeszcze na dobre Sanktuarium, to wiedzcie, że wystartował już czternasty sezon.

Sezon Chciwości – tak jest on określany przez ekipę Blizzard, która przygotowała sporo atrakcji . Do trybu Podboju wróciły na przykład znane i lubiane wyzwana, wraz z ich wersjami hardkorowymi: Skąpstwo (i Skąpnica), Demon Szybkości (i Pragnienie szybkości), Dobra dniówka (i Nie mogę się powstrzymać), Boskość (i Lwie Serce) oraz Wieki wojen (i Dynastia). 

Na co jeszcze można liczyć? – „Za każdym razem, gdy napotkasz Goblina skarbnika, będzie mu towarzyszyć jego brat bliźniak, co oznacza dwa razy więcej nagród” – czytamy w zapowiedzi. Za postępy sezonowe będzie można zdobyć buty i spodnie z zestawu Zdobywcy, ramki portretu gracza inspirowane Tal Rashą oraz proporzec dedykowany Tyraelowi.

Jeżeli zaś chodzi o zestawy dostępne w Darze Haedriga, to w tym sezonie czekają: Dziedzictwo Raekor (Barbarzyńca), Pancerz Akkhana (Krzyżowiec), Wcielenie Marudera (Łowczyni demonów), Zasięg Iny (Mnich), Całun Mistrza Plagi (Nekromanta), Nawiedzenie Zunimassy (Szaman) i Magun Opus Delsere (Czarownica). Więcej informacji znajdziecie na stronie gry.

Źródło: MondayPR, Blizzard

Odsłon: 5821 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. Pardek
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-06-16 10:58

    Aha no spoko

    Skomentuj

  2. Blejd
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-06-16 11:29

    Diablo III R.i.P
    Co sezon to samo skrzydełka + pety.

    Skomentuj

    1. Diuran
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-06-16 15:59

      Taaa latający pet robot czy tam statek kosmiczny, je..ba...e skrzydełka które rujnują klimat, flagi na plecach czy tam sztandary i ch,,,j wie co jescze, to przegięcie, zwykły mmo i tyle a nie diablo. ekamy na nową remastera Diablo 2 lub prawdziwe diablo 3 z numerem4 jeśli nie skopiątego.

      Skomentuj

        1. Blejd
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-06-16 17:26

          W taki że ... nie stać ich na nic nowego co sezon tylko to samo kilka petów i skrzydła żałosne !!!! Niech się ucza od ekipy POE !!! tam co chwila coś się zmienia sensownego.

          Skomentuj Historia edycji

          1. Yaceek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-06-16 18:57

            Dopóki nie dodadzą mikrotransakcji do gry, Diablo 3 nigdy nie będzie otrzymywał regularnych updejtów. Ta gra na siebie nie zarabia, więc i oni nic w tym kierunku nie robią. Utrzymują serwery bo muszą, ale skończy się kontrakt i zamkną.

            Skomentuj

          2. Blejd
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-16 20:29

            W chinach sa mikrotransakcje w D3 a w Europie nie ... dziwna polityka Blizzarda , a tak poza tym to mysmy juz za gre i dodatki zaplacili to nie jest gra Free to Play jak Poe tylko Pay to Play ... niech wprowadza cos konkretnego nowy dodatek albo duzy patch z nowym contentem to kazdy zaplaci bez problemu , dodatek Ros i Dlc Necro sie sprzedały , ale problem w tym ze oni nic kompletnie nie robią w tej grze to za co niby mamy płacić .. ???? :D

            Skomentuj Historia edycji

          3. silvver
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-16 20:54

            No popatrz, a na konsolach jest system Nemesis którego nie chcą wprowadzić na PC "bo nie". Na początku odpowiadali też, że always online jest po to, bo większość obliczeń jest wykonywana po stronie serwera, a potem zrobili tryb offline na konsolach :D Nie wspominając, że praktycznie co sezon był nowy exploit pomimo ich testów zamkniętych i PTR.
            I ten "świetny" tryb pvp który wprowadzili :)

            Skomentuj

          4. Blejd
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-16 20:57

            W Diablo 3 nie ma trybu PvP :)
            Diablo 3 ogranicza się do wyscigu w szczelinach.

            Skomentuj

          5. silvver
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-16 21:41

            Jak to nie ma? Przecież możesz iść do karczmarza w I akcie i przenosi cię na "pole bitewne" :D

            Skomentuj

          6. silvver
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-16 21:42

            Znaczy się do gościa na lewo od najeminków

            Skomentuj

          7. Blejd
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-16 22:47

            To nie jest PvP tylko potyczki w które 99% ludzi nie gra :D
            Gdzie sa zapowiadane Areny ktore byby pokazywane przy premierze D3.

            Skomentuj

  3. Redness
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-06-16 13:30

    *zieeew*

    Skomentuj

  4. k0chan
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-17 14:20

    ta gra przy PoE to bida z nędzą, zero kontentu przy nowych sezonach tylko jakieś pierdoły dla dzieci

    Skomentuj

  5. BariGT
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-17 18:20

    nie gram w to od pierwszego przejscia wiec zapytam z ciekawosci - ciagle statsy sa dodawane automatycznie liczy sie tylko cecha klasowa (barbarz - sila) a reszta nie ma znaczenia?

    Skomentuj

      1. BariGT
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-18 03:37

        Jakiego "buildu" chlopie? Staty sa przyznawane z automatu. Buildy byly w D2 gdzie mozna zrobic sobie melee necro z bone spiritem.

        Skomentuj

          1. Pawlus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-18 13:45

            Wybierasz sobie skill i budujesz wokół niego build? Lol? Serio? Chyba tylko na potrzeby przejścia kampanii bo na endgame to masz kilka buildów na krzyż i to tyle.. Ta gra jest tak hermetyczna, zamknięta i skostniała, że aż mi żal patrzeć co zostało z mojego kochanego diabełka.
            Wybieranie dowolnego skilla i budowanie wokół niego builda to nie Diablo, takie rzeczy to są w PoE (i nielicznych innych).
            Czekam na to co pokażą w diablo 4 i modle się, żeby choć trochę zainspirowali się ogromem rozmaitości z PoE.
            I co najważniejsze, oby zmienili ten durny model biznesowy, bo jeśli będzie tak jak z D3 to ludzie kupią i na tym się skończą poważne prace nad kontentem do D4.