Na topie

Gra Diablo III już 3 września w wersji na konsole - zobacz nietypową reklamę gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 3 Gry Xbox 360 Producenci: Blizzard

Zobacz jak twórcy reklamują konsolowe wydanie gry Diablo III. Gra zadebiutuje już 3 września.

diablo iii premiera wersja konsole xbox 360 playstation 3 zobacz reklama

AA

Powoli zbliża się premiera konsolowej wersji gry Diablo III, z tej okazji firma Blizzard rozpoczęła kampanię reklamową. Jak się okazuje, twórcy reklamy wykazali się sporym poczuciem humoru...

Gra Diablo III zadebiutowała już ponad rok temu, mimo wszystko w dalszym ciągu konsolowi gracze nie doczekali się wersji na swoje platformy. Ta sytuacja ma jednak ulec zmianie już 3 września, kiedy to odbędzie się premiera gry w wersji dla konsoli Xbox 360 oraz PlayStation 3, w planach są także wersje na konsole nowej generacji.

Warto dodać, że najprawdopodobniej twórcy szykują już pierwszy dodatek do gry zatytułowany Reaper of Souls, który może zostać zaprezentowany podczas targów Gamescom 2013. Dodatek miałby dodać do gry większą dawkę mrocznego klimatu, a także nieco więcej grozy, której zdaniem wielu graczy brakuje w grze traktującej o świecie pana grozy.

Jeżeli ciekawi Was jak prezentuje się konsolowa edycja gry Diablo III, koniecznie zapoznajcie się z naszymi poprzednimi publikacjami.

Wracając jednak do głównego tematu, w sieci pojawiła się krótka, ale za to humorystyczna reklama konsolowej wersji gry. Cóż... oglądajcie i komentujcie.


Źródło: Diablopl

Odsłon: 9496 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. StartX_pl
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-08-19 15:06

    Szkoda, że nie jedenastego...

    Skomentuj

    1. liptons
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2013-08-19 15:31

      Moim zdaniem Blizzard miał dosyć czasu, by zrobić tą gre w jakimkolwiek znaczeniu lepszą, D3 to kicha, dla niedzielnych graczy, zapomnieli ze sa ludzie którzy by nie jedną noc zarwali by ubić andariel na piekle, a poszli w strone casuali gdzie gre sie w jedną noc.. przechodzi.

      Skomentuj

      1. Balrogos
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-08-20 12:55

        Ech co drugi dzien puszczam bota na 12h :) zufaj ze przez 2 miechy bocenia nie mam nadal czegos fajnego jedyne co to sprzedawalem itemy nawet za 25k i dorobilem sie 500mln co moze starczy na 1 czesc wybornego EQ ale ja sie zadowole dobrym eq po kilka mln wiec i tak nie ma w D3 co robic... Nie ma sensu bic uberow bo nic z nich nie wypada a pierscienia kolejnego nie potrzebuje.

        Juz zdecydowanie bardziej wolalem robic ballruny w D2 i bic ten 99LVL i sprzedawac itemy na forum bo byly cos warte w tym i runy ;/

        Skomentuj

  2. masta_rops
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-08-19 15:19

    spoko, w końcu może diablo 3 będzie fajny.

    Skomentuj

  3. dovakiin
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2013-08-19 15:28

    Ktokolwiek jeszcze w to gra?

    Skomentuj

    1. RatMed
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2013-08-19 16:10

      To, że Ty nie grasz to nie znaczy, że serwery są puste. To, że nie masz iphone'a nie znaczy, że Apple nie zarobiła na nim krocie.

      Skomentuj

    2. losarturos
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2013-08-19 16:19

      Jakieś sieroty jeszcze w to pykają oczekując na srację itemizację i loota 2.0, dodatek i do niego dodatek oraz kolejną kupkę patchy. :D Sam nawet w to jeszcze pogrywam jak się kumple uprą żeby z nimi parę runów zrobić. Solo to już wolę grać w PoE albo Torchlight 2. ;-)

      Skomentuj

      1. Jake24
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-08-19 16:30

        No widzisz, ja jestem ciągle taką sierotą... Nie żebym nieiwadomo ile w to grał, (poza światem sanktuarium jest jeszcze świat realny: żona , dzieci), ale lubię sobie od czasu do czasu trochę pofarmić. Zanaczam, że nie popsulem sobie rozgrywki domem aukcyjnym. Ani razu tam nie byłem z zamiarem kupna, czy sprzedaży czegokolwiek. Wszystko, co mam w ekwipunku mam tylko i wyłącznie z gry, w której spędziłem jakieś 170 godzin. Jak za 169 zł, które wydałem na zakup gry to myślę, że i tak jest bardzo dobrze.
        Dodam jeszcze, że D3 ma inny klimat niż poprzednie części, ale ten klimat ma i mnie przypadł do gustu, ale nie wszystkim musi się podobać.

        Skomentuj

        1. RatMed
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-08-19 20:34

          @ losarturos widać sam jest sierotą. Jeżeli nie interesuje nas temat (nie gramy w ta grę, nie chcemy w nią grać, nie obchodzi nas zbytnio co nowego dodali i co z nią robią) to się nie wypowiadamy - proste - ale chyba o tym zapominacie. Dzisiaj każdy potrafi tylko hejtować a za prawdę zostanie zminusowany (to jest bardzo dobry system bo dzięki niemu można sprawdzić reakcję ludzi na różne komentarze i stwierdzić jak reaguje tłum - a więc też śledzimy reakcje tłumu i dostisowujemy pod niego swoje opinie w artykułach). Jak jest ktoś innego zdania niż "większość" to jest od razu beee. Proszę o plusy tłumiee no chyba, że wam się nie podoba z chęcią zobaczę jak to oceniacie.

          Skomentuj

    3. Varso
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2013-08-19 20:09

      Od razu widać jaka platforma przyświecała twórcom od początku tego projektu. Jeszcze brakuje wersji na Wii do machania żelastwem :D

      Skomentuj

  4. zidolek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-19 17:40

    Czemu jest ona niby nietypowa? Przecież większość reklam jest żenująca.

    Skomentuj

  5. Benny
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-19 18:04

    Dla tych co zawiedli się na D3, może spróbujecie The Incredible Adventures Of Van Helsing ? dobre oceny zebrała ;)

    Skomentuj

    1. hex3n
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-08-19 19:31

      Jedyne co może nam, fanom serii Diablo poprawić humor, to Diablo 4...

      Skomentuj

  6. Flynn
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-08-19 19:37

    Nie ma chyba nic gorszego niż nieoryginalny dubbing w filmach (nieanimowanych). Kojarzy mi się to tylko z tandetnymi serialami zza oceanu...

    Skomentuj

  7. Kolo97
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-08-19 19:46

    Reklama Diablo II była o wiele lepsza, bardziej klimatyczna.
    http://www.youtube.com/watch?v=ZzBp9ECiodc

    Skomentuj

  8. Balrogos
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-20 12:52

    Tak reklama musi byc fajna zeby zakryc jedna z najbardziej oczekiwanych a zarazem wręcz wstrętnych i nieudanych gier.

    Skomentuj

  9. kubarzadzi
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-20 18:36

    Diabło II: kupiłem, przeszedłem, dalej grałem
    Diablo III: kupiłem, przeszedłem, olałem
    teraz jest tak ze wszystkim, żeby tylko zarobić a biedni fani czekają na nowy akt albo gry które billzard wypuszcza od święta