Na topie

DiRT Rally 2.0 zbliża się wielkimi krokami

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Do premiery gry DiRT Rally 2.0 pozostało już niewiele czasu. To dobry moment, by pomówić o tym, co przygotują Mistrzowie Kodu, a jednym z kluczowych elementów tego tytułu będzie tryb kariery.

 • DiRT Rally 2.0 zbliża się wielkimi krokami
A A

26 lutego 2019 roku na półkach sklepowych wyląduje gra DiRT Rally 2.0 w wersjach przeznaczonych na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pozwoli ona spróbować swoich sił za kierownicami ponad 50 samochodów (od klasyków po współczesne modele) w wielu różnych lokalizacjach. Jedną z kluczowych atrakcji będzie tryb kariery.

Tryb kariery w DiRT Rally 2.0 będzie podobny do tego, z jakim mieliśmy do czynienia w „jedynce” i jakie w ogóle znamy z różnego rodzaju samochodówek. Zaczynamy więc na dole drabinki wyścigowej i (wygrywając w wyścigach oraz rozwijając zespół i samochody) staramy się wejść na najwyższy poziom, zwany w tym przypadku Masters. Łącznie przygotowanych zostało pięć etapów.

Co ciekawe, na każdym z tych pięciu etapów będziemy mieli dużą swobodę w zakresie wyboru samochodu dla siebie. To nie my będziemy się dostosowywać do gry, lecz ona do nas. Przeciwnicy sterowani przez sztuczną inteligencję będą używać samochodów tej samej klasy, co my i tym samym wyrównywany będzie poziom trudności.

DiRT Rally 2.0 screen

Przypomnijmy, że DiRT Rally 2.0 pozwoli walczyć o najlepsze czasy podczas rajdowych zmagań na trasach w Nowej Zelandii, Argentynie, Hiszpanii, Australii, USA i Polsce, a także wziąć udział w mistrzostwach FIA World Rallycross (z oficjalnymi torami i licencjonowanymi samochodami). W jednym i drugim przypadku mamy liczyć na realistyczne wyścigi i zaawansowany system tuningu.

O zbliżającej się wielkimi krokami premierze przypomina z kolei zwiastun. Ten materiał dostępny jest do obejrzenia poniżej:

Źródło: Codemasters, Techland, Team VVV

Odsłon: 2636 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-04 13:25

  Będzie dostępny tryb VR jak w jedynce?

  Skomentuj

 2. pawluto
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2019-01-04 18:54

  Codemasters - Pamiętam ich jak robili gry na Zx Spectrum.
  Świetne gry.
  Niezapomniane czasy.
  Z przyjemnością zagram w Dirt Rally2 !
  Akurat ta firma nie odwala kichy !

  Skomentuj

 3. immpyrc
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-01-04 20:16

  Dajcie filmik z rajdu z Polski!
  Już był w necie kilka dni temu

  Skomentuj

 4. Mateusz5042
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-05 14:01

  Ile ja włosów narwałem w trybie sterowanie Symulacji :D

  Skomentuj

 5. Vaclav
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-05 15:39

  Z jednej strony pewniak dla fanów symulacji, z drugiej niewiadoma o model sprzedaży. Szwecja albo Monte jako DLC 1 i DLC 2? Pakiet 10 aut jako DLC 3? Każde za 60zł? Różnica między podstawką a Deluxe na to wskazuje.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!