Na topie

Dziś premiera polskiej strategii Driftland: The Magic Revival

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Driftland: The Magic Revival to strategia czasu rzeczywistego, która wyróżnia się na tle innych tytułów. Polacy wykonali kawał dobrej roboty i dziś udostępnili jej wersję 1.0.0.

  • Dziś premiera polskiej strategii Driftland: The Magic Revival
A A

Po dziesiątkach miesięcy intensywnych prac gra Driftland: The Magic Revival ujrzała dziś światło dzienne w pełnej wersji. Ekipa warszawskiego studia Star Drifters zachęca wszystkich do sprawdzenia jej „odświeżającego gatunek” RTS-a w fantastycznym świecie, który w programie wczesnego dostępu zbierał „bardzo pozytywne” recenzje.

Gra ekipy Star Drifters powstawała przez cztery lata, a w ubiegłym roku sprawdziliśmy jej wczesną wersję i naprawdę pozytywnie się zaskoczyliśmy. Driftland: The Magic Revival rzeczywiście wprowadza mnóstwo świeżości do gatunku RTS, a przy tym po prostu jest solidną produkcją. 

Driftland: The Magic Revival screen 1

Motywowani pozytywnymi opiniami, ale też trafnymi spostrzeżeniami graczy, twórcy w pocie czoła rozwijali produkt i dziś wreszcie mogli oddać w ręce społeczności jego pełną wersję.

Driftland: The Magic Revival screen 2

Driftland: The Magic Revival - premiera gry

Gra Driftland: The Magic Revival jest dostępna na platformie Steam w cenie 99,99 zł. Osoby, które kupiły ją w programie wczesnego dostępu, mogą już zainstalować aktualizację 1.0.0, która wprowadza dwie nowe kampanie, tryb wieloosobowy, dziennik dialogów oraz liczne ulepszenia i poprawki. 

Driftland: The Magic Revival screen 3

Równocześnie twórcy obiecują dalszy rozwój, a póki co mówią: „DZIĘ-KU-JE-MY! Wspólna praca była niesamowitą przygodą, która nigdy by się nie wydarzyła bez Was”.

Driftland: The Magic Revival screen 4

Co to jest Driftland: The Magic Revival?

Driftland: The Magic Revival to strategia czasu rzeczywistego, ale z aktywną pauzą. Podstawy rozgrywki są miksem tego, co znamy z RTS-ów, strategii ekonomicznych i 4X, a zabawa polega na zarządzaniu królestwem. Gracz buduje miasto, a następnie rozwija go, poszerzając możliwości ekonomiczne, militarne i magiczne. 

Driftland: The Magic Revival screen 5

Między innymi ze względu na ogromną liczbę ścieżek, którymi można podążyć, by wygrać, trudno w kilku słowach opisać ten tytuł. Całkiem nieźle robi to jednak ten nowy materiał wideo…

Premierowy trailer Driftland: The Magic Revival:

Źródło: Star Drifters

Odsłon: 6336 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!