Na topie

Czy miłość może przetrwać apokalipsę? Walentynki w Dying Light

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W świecie postapokaliptycznego hitu firmy Techland rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie zatytułowane „Nieumarła miłość w Dying Light”. To szansa dla graczy, by w Walentynki udowodnili oni, jak duża jest siła więzi.

  • Czy miłość może przetrwać apokalipsę? Walentynki w Dying Light
A A

Techland nie pozwala zapomnieć o swoim hicie i z okazji Walentynek przygotował kolejne wydarzenie. Do końca tego tygodnia świat Dying Light będzie pełen nie tylko żywych trupów, ale też miłości.

Wydarzenie nosi tytuł „Nieumarła miłość w Dying Light” i zaprasza graczy do „pielęgnowania więzi z przyjaciółmi i znajomymi” i wspólnego wypełniania zadań, co może zaowocować walentynkowymi nagrodami dla społeczności.

Przy okazji udostępniony został trzeci z dziesięciu bezpłatnych pakietów rozszerzeń. Nowe DLC wprowadza do świata Dying Light trzech nowych bohaterów: to 43-letni nauczyciel WF-u Khaleel Zouba, 36-letni basista z kapeli metalowej Jurn Nemenfeld i 28-letni fan militariów Dallan Kavanagh. 

Zanim dołączycie do zabawy, możecie jeszcze rzucić okiem na uroczy materiał wideo przygotowany specjalnie na tę okazję. Oto on:

Źródło: Techland

Odsłon: 2240 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!