Na topie

Dziś premiera gry Jagged Alliance: Rage!

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzisiaj na rynku oficjalnie zadebiutowała gra Jagged Alliance: Rage! – najnowszy spin-off serii, z którą większość graczy ma raczej pozytywne wspomnienia.

 • Dziś premiera gry Jagged Alliance: Rage!
A A

Jedni nie mogli się tego doczekać, inni do końca mieli nadzieję, że to się jednak nie stanie. Dziś na rynku debiutuje gra Jagged Alliance: Rage! – równocześnie na pecetach, PlayStation 4 i Xbox One.

Jagged Alliance: Rage! przenosi nas o 20 lat do przodu względem historii z oryginalnej gry. Z niewieloma sojusznikami trafiamy do dżungli, w której przychodzi nam rzucić wyzwanie bossowi narkotykowemu, próbując odbić wyspę, którą uznał najwyraźniej za swoją. 

Jagged Alliance: Rage! screen

Jak zwykle w tej serii będziemy musieli wykazać się niemałym zmysłem taktycznym. Każdy ruch musi być przemyślany, a ruch przeciwnika – przewidziany. Dodajmy, że bawić można się w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy. Jak czytamy w opisie… 

„Przez cały czas znajdować się będziesz na krawędzi załamania - bez wody i wsparcia z domu, musisz poprowadzić drużynę doświadczonych najemników w walce z przeważającymi siłami wroga. Użyj swego geniuszu taktycznego, aby zniszczyć ich budynki i zwiększyć siły mieszkańców wyspy, którzy chcą odzyskać to, co im się prawnie należy”.

A to już premierowy zwiastun tej produkcji:

Źródło: HandyGames, Steam

Odsłon: 3425 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Fenio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-07 13:45

  Grafika jakby wszystko było z plastiku. Już pierwszy Jagged miał problem nieklimatycznej grafiki względem starego i pikselowatego (320x200x8) UFO/XCom ale to co widać w nowej wersji to jak symulator zabawy plastikowymi żołnierzykami po plastikowej makiecie. Tragedia.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!