• benchmark.pl
 • E3
 • Ekstremalne warunki atmosferyczne istotną częścią Just Cause 4
Gry

Ekstremalne warunki atmosferyczne istotną częścią Just Cause 4

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-06-11

Dobrze znany nam bohater uda się do fikcyjnego państwa znajdującego się w Ameryce Południowej. Będzie musiał stawić tam czoła organizacji Black Hand.

Wprawdzie Just Cause 4 zapowiedziano już wczoraj, ale można było przypuszczać, że gra jeszcze przypomni o sobie podczas trwających targów E3 2018. Tak też się stało, ponieważ nie zabrakło jej na konferencji Square Enix.

Mająca prawa do marki firma zaprezentowała kolejny materiał wideo z produkcji przygotowywanej przez Avalanche Studios. Również tym razem obserwować możemy niezwykle dynamiczne sceny i mnóstwo wybuchów, co jest zresztą w tej serii standardem.

Just Cause 4 ma być ambitniejsze i większe od poprzedników. Z pokazanego dziś materiału możemy dowiedzieć się, iż dobrze znany nam bohater uda się do fikcyjnego państwa znajdującego się w Ameryce Południowej. Będzie musiał stawić tam czoła organizacji Black Hand.

Gra zawierać ma szereg udoskonaleń. Względem poprzedników w oczy najbardziej rzucać ma się lepsza fizyka oraz efekty pogodowe, które obejmować będą ekstremalne warunki atmosferyczne, m.in. tornada czy burze piaskowe.


Premiera Just Cause 4 odbędzie się 4 grudnia 2018 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Just Cause

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Faktycznie przydało by się możliwość wchodzenia do budynków oraz wchodzenia na budynki tj. w assasynie. Sterowanie pojazdami na xbox one, też im nie wyszło. Poza tym gra fajna.
 • avatar
  Znowu będzie dużo niczego. Wielki otwarty świat na którym będą tylko drzewa i kamienie i gdzie niegadzie jakieś miasto z jedną ulicą. No i mogli by dać w końcu możliwość w chodzenia do budynków.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jeśli będzie tak wyglądać jak

  https://youtu.be/Fit-YafCu98

  https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

  https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

  to będzie coś :D